Прокат столів


Стіл фуршетний Стелс
Стіл складаний
Круглий стіл d180
Стіл d150

Стіл d150

150грн

Стіл коктейльний Victor
Стіл Рейка
Стіл "Віктор" mini
Стіл 200х60

Стіл 200х60

150грн

Стіл d90

Стіл d90

100грн

Стіл круглий d135
Стіл овальний
Конференц стіл 120х60
Стіл 120x60

Стіл 120x60

120грн

Стіл барний Різьблений
Стіл 80х80

Стіл 80х80

80грн

Стіл журнальний
Стіл журнальний long
Журнальний столик Muna
Журнальний столик Tutti
Стіл барний Loft
Стіл барний Loft_W
Стіл барний круглий
Стіл журнальний Loft
Стіл журнальний Loft
Стіл Пікнік
Стіл пластиковий
Стіл барний квадратний
Стіл 150х60

Стіл 150х60

120грн

Стіл Solo

Стіл Solo

100грн

Ресепшн №1
Стіл журнальний Loft_W
Комплект на 8 персон
Прокат столів

Оренда столів

Гості не повинні замислюватися над тим, хто і як робить культурний захід бездоганним. Успіх будь-якого свята визначають деталі і організатори повинні намагатися передбачати очікування гостей, створюючи максимальний комфорт. Ні для кого не секрет, що центральною частиною заходу є застілля, тому підбору столів, за якими гості проведуть більшу частину часу, потрібно приділити особливу увагу.

Купувати і потім зберігати столи до можливості подальшого використання накладно і нераціонально. Щоб не ускладнювати Вас пошуком потрібних меблів, ми пропонуємо в оренду столи, які мають різні розміри і дизайн. Вам більше не потрібно піклуватися про перевезення, установку, розміщення. Наші фахівці з легкістю підберуть необхідну кількість меблів потрібного формату.

Компанія Event Help забезпечить ваш захід практичними і красивими столами. Оренда столів позбавить вас від тривалих пошуків потрібних для заходу меблів. Подбайте про розваги, святкове меню, гарну музики, приємну атмосферу свята, а проблему з меблями дозвольте вирішити нам.

Орендувати столи в компанії Event Help зручно-наш клієнт отримує цілий ряд переваг:

  • Широкий асортимент. Ви можете обрати стіл в оренду будь-якої вподобаної вам форми. Квадратний або прямокутний стіл на прокат підійде для любителів всього класичного, більш офіційного і суворого. Круглі форми створять довірчу атмосферу на вашому святі і внесуть родзинку в інтер'єр.
  • Висока якість. Для нас важливі позитивні відгуки наших клієнтів, тому ми уважно стежимо за якістю наших меблів. Всі столи виконані з надійних і якісних матеріалів, тому вони можуть витримувати високі навантаження протягом тривалого періоду.
  • Комплексний підхід. У нас ви можете взяти в оренду не тільки столи, а й стільці, посуд, м'які мебель. Позбавте себе від турбот, пов'язаних з меблями! Ми зробимо все для того, щоб ви не відволікалися від атмосфери свята.
  •  Команда професіоналів. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання, підкажуть які саме столи потрібні для певного заходу і скільки потрібно замовити. Наші фахівці здійснять оперативну доставку в межах столиці і розставлять столи відповідно всім вашим побажанням. Ми допоможемо розташувати столи так, щоб всім гостям було максимально зручно.

Скориставшись послугою «оренда столів», Ви зможете значно заощадити, уникнути непотрібних клопотів з доставки і розстановки меблів, а також отримаєте багато позитивних відгуків від гостей.

Компанія Event Help за час своєї багаторічної роботи встигла придбати репутацію надійного партнера, сотні клієнтів довірили нам організацію свого свята і залишилися задоволені.

 Популярне: Оренда стільців  |  Оренда м'яких меблів  |  Оренда лототрону


Показ 1 до 32 з 32 (1 Сторінок)