• Журнальний столик Tutti

Журнальний столик Tutti

  • Код продукту: tutti
  • Доступність: На складі
  • 150грн
Переваги оренди скляного столика Tutti

Будь-яка підготовка до урочистих або діловим подіям повинна починатися з пункту «оренда». Прокат скляного столика в Києві вважається досить важливим питанням, вирішити який потрібно в першу чергу, щоб всім гостям було максимально зручно і комфортно. Природно, купувати для однієї події безліч столиків і інших атрибутів не особливо логічно і дуже дорого. Набагато економніше скористатися прокатом необхідних предметів інтер'єру.

Компанія Event Help пропонує орендувати стіл скляний під назвою Tutti. Йдеться про кавовий (журнальному столику), які мають косу ніжку і оснащеним скляною стільницею. Він має відносної невеликий розмір, але користується найактивнішим попитом, оскільки з його допомогою підкреслюється факт елітності заходи.


Чому орендувати скляний столик Tutti варто саме у нас?

Прокат скляного столика Tutti не створить ніяких проблем для клієнта, оскільки співробітники компанії самі займаються привозимо, установкою меблів, окрасою столів. Загалом, вони дійсно вживають усіх заходів, щоб торжество або ділове заходи пройшло максимально організовано. Наявність багаторічного досвіду роботи дозволить зробити з заходу цікаве і яскрава подія. Журнальний столик Tutti буде непогано виглядати на:

  1. Корпоративній вечірці.
  2. Заході.
  3. Конференції.
  4. Виставці.
  5. Будь-якому іншому святі.

Співробітники гарантують індивідуальний підхід всім клієнтам і уважно враховують їх вимоги, побажання. Оренда скляних столів Tutti точно не викличе проблем у клієнта, оскільки фахівці самостійно доставлять товар за певною адресою в конкретний час. Звертаючись до компанії EventHelp, людина може розраховувати на виправдані очікування. Ціна на прокат скляного столика Tutti є дуже демократичною і приємно здивує навіть клієнтів з вкрай обмеженим бюджетом.

Якщо ви зацікавилися послугою, то рекомендуємо зв'язуватися з менеджерами компанії і уточнювати у них будь-які питання. Кваліфікований персонал обов'язково зробить захід незабутнім, яскравим і цікавим. Успіхів!

Оборудование
Розмір Высота - 50 см, Диаметр - 45 см.
Матеріал 5 шт.
Доступно Материал - метал, стекло.

Повязані продукти

Крісло Рондо

Крісло Рондо

 Оренда крісел «Рондо» - ..

300грн

Крісло Клуб

Крісло Клуб

Відмінна якість і дивовижний д..

350грн

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna - це ві..

150грн

Теги: Журнальний столик Tutti