Крісло Рондо

  • Код продукту: MM6
  • Доступність: На складі
  • 300грн
 Оренда крісел «Рондо» - оптимальний варіант для вишуканого оформлення залів, холів, VIP-зон великогабаритних і невеликих приміщень. Корисні дизайнерські розробки меблевих конструкцій дуже популярні при створенні місць для релаксації і комфортного проведення часу. Відчути атмосферу реального торжества і стриманого пишності можна завдяки універсальній послузі «крісло в оренду» від компанії Event Help.

Кращі співробітники нашої організації зможуть надати вам допомогу у вирішенні наступних завдань:

  • Грамотна консультація стосовно сервісу «оренда меблів».
  • Інформаційна допомога при організації корпоративу, бізнес - зустрічі, бенкету, фуршету та ін.
  • Зробивши замовлення з серії «оренда крісел і диванів», ви отримуєте 100% гарантію надійної і безпечної транспортування виробів до місця призначення, також виробляються процеси установки і демонтажу виробів.
  • Зв'язавшись з нами, ви купуєте впевненість в здійсненні вашого замовлення в точно встановлені терміни.

Зручна поверхню крісла «Рондо» має в своєму розпорядженні людини до практичному і спокійного проведення свого дозвілля. Влаштувавшись в ньому, він може спілкуватися з колегами і друзями за чашкою гарячої кави, читати потрібну йому літературу або просто розслабитися.

Крім того, оренда крісел і диванів набагато дешевше їх покупки. Адже не секрет, що зекономлені гроші радують не менш, ніж зароблені. До того ж, зберігання і технічне обслуговування меблів здійснюється нашою організацією.

Оренда м'яких меблів - чудовий спосіб, створення затишних острівців для Lounge зон, які гармонійно впишуться в навколишнє оточення свята або ділового заходу. Прокат меблів для виставок зробить сплановане вами подія завершеним і унікальним.

Якщо ви захочете поставити основний акцент на кріслах «Рондо» при організації вечірки або свята, то запрошені забудуть про втому і напруження і зможуть приємно відпочити. Оренда крісел зробить знаменна подія з фешенебельними нотками і незабутнім.

Наша компанія несе відповідальність за якість меблевих конструкцій і послуг, що надаються, тому що, отримавши позитивний досвід співпраці з нами, ви прийдете до нас знову!

До додаткових функціональних особливостей наших крісел відносяться їх привабливий дизайн і забарвлення. Можна з абсолютною впевненістю взяти крісло в оренду, дизайн якого прикрасить інтер'єр будь-якого свята.

Оренда меблів - прекрасний спосіб організувати захід високого рівня. Наша компанія завжди уважна до замовників, їх проблем та питань.

Комфортабельні меблеві конструкції, які надає наша організація, попередить в життя навіть найнесподіваніші дизайнерські композиції.

Ексклюзивні фотографії, виконані в неформальній дружній обстановці на тлі шикарного інтер'єру, зможуть радувати багатьох протягом довгого часу.

Звертайтеся до професіоналів, тому що компанія Event Help реалізує практичні і красиві рішення.

Оборудование
Розмір Высота: 76,5 см, Ширина: 58 см, Длинна: 73 см.
Колір Белый.
Матеріал Кожзаменитель.
Вага 15 кг.
Доступно 10 кресел.

Повязані продукти

Диван Рондо

Диван Рондо

Компактний вид дивана «Рондо» ..

500грн

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna - це ві..

150грн

Журнальний столик Tutti

Журнальний столик Tutti

Переваги оренди скляного столи..

150грн

Теги: Крісло Рондо