Лототрон на прокат


Кульки для жеребкування
Лототрон 15л
Лототрон 20л
Лототрон 25л
Лототрон 30л
Лототрон 50л
Лототрон на прокат

Оренда лототрону в Києві і області

Лототрон на прокат - являє собою конструкцію з барабаном, яка служить для проведення акцій, лотерей, розіграшів. Безліч організацій в наш час проводять різноманітні лотереї та акції за допомогою визначення переможця по номеру. Оренда лототрону потрібна для об'єктивного проведення подібних заходів. Ми надаємо лототрони з акрилу тому, що прозорість цього матеріалу гарантує відмінний огляд, тоді учасники можуть бути впевнені в чесному розіграші призів.

Не знайти кращого способу щоб привернути увагу людей в торговому центрі, як розіграш призів, тому цим рекламним інструментом користуються досвідчені маркетологи. Також щоб цей лототрон відповідав корпоративному стилю компанії, на нього можна нанести будь-яке зображення або логотип. Це можна зробити за допомогою вінілових плівок або кольорових наклейок.

Лототрони в оренду від Event Help відрізняються своєю легкістю і мобільністю - їх можна спокійно переносити з місця на місце. Event Help може запропонувати широкий вибір лототронів в оренду. Умови оренди складаються з двох частин: перша - це ціна оренди, яка залежить від кількості днів і розміру лототрону, а друга - укладення договору про оренду.

Популярне: Аренда стульев  |  Аренда столов  |  Аренда мягкой мебели


Показ 1 до 6 з 6 (1 Сторінок)