Оренда Led меблів


Led Барна стійка кругла
Led бар "Kvadrik"

Led бар "Kvadrik"

4 000грн

Барна стійка
Led-крісло Сфера
Led-стіл Сфера
LED Крісло

LED Крісло

400грн

Led куб 40х40

Led куб 40х40

300грн

Led куб 50x50

Led куб 50x50

350грн

Led скляний столик
Led журнальний столик
LED Коктейльний столик
Led Бар напівкруглий
Led барна стійка “Liner”
LED куб 30х30

LED куб 30х30

250грн

Led вітрина 40х40
Кутова секція
Оренда Led меблів

LED - МЕБЛІ: яскраві фарби вашої гостинності

У наш час складно здивувати когось вишуканою кухнею або елітними напоями на вечірці або корпоративі. Для веселого проведення часу організатори намагаються внести якусь дивину як в шоу-програму, так і в дизайн інтер'єру.

Особливою популярністю в таких випадках користуються ультрасучасні led-меблі, які несуть в собі відразу дві функції:

  • допомагають розсадити гостей на заході;
  • створюють настрій свята.

Мажорному настрою сприяє барвисте підсвічування коктейльних і журнальних столиків, стільців, крісел або барної стійки. Елементом дизайну можуть так само стати декоративні блискучі куби або кулі з надміцного пластику.

Такі меблі можуть бути використані як в приміщенні, так і для вечірок на відкритому повітрі. Цьому сприяє зносостійкий матеріал led-меблів. Міцність меблів з підсвічуванням забезпечена завдяки способу виробництва: лиття під тиском в спеціальній металевій прес-формі.

Особливості виробництва і використання

Дві окремо виготовлені деталі збираються в led-крісло або столик, всередині якого знаходяться електроніка і змінний акумулятор. Проблем із заміною батареї не виникне, оскільки до неї завжди є доступ через невеликий отвір з клапаном. Для перемикання кольорів підсвічування використовується пульт д / у, за допомогою якого ви зможете вибрати 1 з 16 можливих кольорів. При вимкненому живленні всі led - меблі мають матовий білий колір.

Переваги меблів з підсвічуванням

Меблі з підсвічуванням мають ряд безсумнівних переваг перед традиційними барними і банкетними меблями:

  • ударостійкість;
  • вологостійкість;
  • екологічність;
  • оригінальний дизайн;
  • зносостійкість;
  • легкий догляд.

Завдяки змінному акумулятору, після підзарядки, сучасні меблі кілька годин можуть працювати в автономному режимі. Їх м'яке підсвічування, крім широкого спектру кольорів, має ще й кілька режимів свічіння. Таким чином, меблі з led підсвічуванням впишуться в будь-який інтер'єр заходу і будуть підтримувати його загальну концепцію. Виробництво led меблів - задоволення не з дешевих, що відбивається на їх вартості. Для організації однієї лише вечірки придбання таких меблів нераціональне. А ось led меблі в оренду, напевно, можуть виручити організаторів корпоративу, дня народження або зустрічі старих друзів. Оренда led меблів особливо доречна для великих заходів і закритих вечірок, які проходять в темний час доби. Світиться барна стійка, столи і крісла гостей грають усіма барвами і притягують захоплені погляди. Такий захід точно надовго запам'ятається всім запрошеним. Компанія «Event Help», на вельми вигідних умовах, пропонує оренду led меблів для жителів Києва та області. Оренда обладнання для заходів включає прокат столів, стільців, барної стійки і інших предметів з доставкою  до місця проведення. Вся меблі з підсвічуванням перевіряється нашими фахівцями в присутності замовника, а умови оренди фіксуються в Договорі.


 Популярне: Оренда стільців  |  Оренда м'яких меблів  |  Оренда лототрону


Показ 1 до 16 з 16 (1 Сторінок)