Супутні послуги для кейтерингу


Кип'ятильник 20л №1
Термос 2л

Термос 2л

80грн

Кип'ятильник 30л
Гірка Бонсай
Гірка фуршетна
Фуршетна гірка №2
Фуршетна гірка №3
Гастроемкость (противень)
Марміт круглий
Чафіндіш (Мармит)
Термобокс

Термобокс

600грн

Відро для льоду
Чаша для шампанського
Графін 1 л
Кофемашина
Попільничка
Соусник

Соусник

20грн

Холодильник вітрина
Піднос нековзний
Попільничка для підлоги
Гриль

Гриль

250грн

Піднос для фруктів
Фуршетні дзеркала
Хлібна корзинка
Блінниця

Блінниця

800грн

Мангал

Мангал

300грн

Сервірувальний візок
Фритюрниця

Фритюрниця

1 200грн

Супниця електрична
Казан на тринозі
Кулер

Кулер

500грн

Сміттєвий бак
Ваза для квітів
Супутні послуги для кейтерингу

Економічний варіант організації виїзних банкетів і урочистих заходів

Наш магазин, що пропонує супутні послуги для кейтерингу, дає всім бажаючим шанс організувати будь-яку святкову церемонію зі значно зниженими фінансовими витратами. В цьому і полягає основний сенс послуги кейтерингу, яка дає можливість заощадити організаторам урочистості, обійшовши витрати на обслуговування реєстраторів.


Пропонований перелік кухонного обладнання, предметів для сервіровки святкових столів, меблів, і посуду забезпечить легкий старт в ніші кейтерингу невеликим фірмам з обмеженим бюджетом.

Будь-які маркетингові дослідження підтверджують факт того, що високі ціни в ресторанах є основною причиною стримування попиту в цьому ринковому сегменті. Організація корпоративного вечора, дня народження співробітника, або конференції прямо в офісі, або на природі в теплі і ясні недільні дні обходиться в середньому в 2-2,5 рази нижче. Це основний фактор, що пояснює те, що кейтеринг знаходиться в постійно зростаючому тренді.

Ассортимент каталога сопутствующих кейтеринговых услуг

Все необхідне для організації комфортного виїзного обслуговування ви знайдете в нашому каталозі. У нас ціна на прокат супутніх послуг для кейтерингу анітрохи не відлякає клієнта своєю неприступністю. Для відвідувачів магазину це стає зрозумілим вже з перших секунд ознайомлення з асортиментом каталогу. Всього в ньому понад 25 найбільш важливих для кейтерингу аксесуарів, включаючи:

  • кавомашини;
  • гастроемкости;
  • термобокси;
  • грилі;
  • холодильники

Орендувати супутні послуги для кейтерингу можна в кілька кліків мишею. Доставка по заявці клієнта меблів і обладнання здійснюється в режимі 24/7 в будь-яку точку країни. Точна адреса, день, і час узгоджуються в момент оформлення заявки.


Показ 1 до 33 з 33 (1 Сторінок)