Оренда тентів і прокат парасольок


Тент 3х3 Білий
Тент 3х3 чорний
Тент 4х4 +стінки
Намет 6x4

Намет 6x4

3 000грн

Намет Пагода 5х5
Парасолька біла
Тент 6х3

Тент 6х3

1 600грн

Тент 6х3 Білий
Парасолька бічна
Намет PARK 5х5

Намет PARK 5х5

6 000грн

Оренда тентів і прокат парасольок

Оренда тентів і прокат парасольок

Event Help надає комплексні послуги з організації заходів різного формату під відкритим небом, від весіль і пікніків до ділових заходів і корпоративів. Ми пропонуємо послуги: оренда тентів, прокат наметів, оренда різних меблів в Києві - і все з урахуванням індивідуальних вимог і побажань по кожному проекту. За допомогою наших послуг Ви легко зможете реалізувати свої наміри і втілити бажане.

Важливим аспектом оренди намету, а саме прокат весільного шатра є надання максимальної свободи дій в плануванні самого заходу. Можна запросити скільки завгодно гостей і не підлаштовуватися під місткість банкетного залу; виконати будь-яке оформлення, а не орієнтуватися на вже наявний інтер'єр ресторану. Свято просто неба - свобода Вашого вибору, фантазії і емоцій.

Пікнік на березі Київського моря або просторах розкішного Дніпра, корпоративний виїзд «на шашличок», вікенд з друзями за містом - все це ми можемо допомогти облаштувати за допомогою наших послуг оренда тентів для пікніка, прокат меблів, оренда столів і стільців. І навіть непередбачувана вітчизняна погода не стане на заваді.

Переваги оренди тенту:

  • Всі тенти на прокат є власністю Event Help, і тому здаються в оренду за найбільш конкурентними цінами.
  • Легкість монтажу
  • Можливість замовити в одній компанії не тільки тент напрокат, а й підібрати всі необхідні меблі.
А якщо хочете, щоб у Вас взагалі ні про що «не боліла голова» - замовте у нас свято «під ключ», від надання наметів напрокат до їх облаштування та надання текстилю в оренду.


Популярне: Аренда стульев  |  Аренда столов  |  Аренда мягкой мебели  |  Аренда лототрона


Показ 1 до 10 з 10 (1 Сторінок)