Стільці на прокат


Стілець Iso
Стілець Lili
Стілець Master
Стілець Silwia
Стілець Браун
Стілець складаний Sven
Стілець Sven білий
Стілець Ascona
Стілець Iso зі столиком
Стілець складаний м'який
Стілець Кардинал
Стілець складаний весільний
Стілець банкетний
Стілець Chiavari
Стілець Samba
Стілець Marco
Стілець Marko Hoker
Стілець Jolly
Стілець барний Zeta
Стілець барний Latino
Стілець Меранті
Лавка складна
Стілець пластиковий
Стілець пластиковий Рекс
Лавка (біла)
Лавка (коричнева)
Комплект на 8 персон
Лавка Park

Лавка Park

300грн

Стільці на прокат

Оренда стільців

Організація банкету, презентації, корпоративу, весілля, свята на свіжому повітрі або іншого заходу з великою кількістю гостей вимагає особливої ​​уваги. Важливу роль в успіху любого культурного заходу грають умови для комфортного розміщення всіх гостей.

Погодьтеся, купівля необхідної кількості стільців значно збільшить витрати на проведення свята. Ми пропонуємо вам відмінну альтернативу - оренда стільців. Київ - великий мегаполіс, швидкий ритм життя сучасної людини вимагає вирішення проблем в короткі терміни, компанія Еvent Help надасть швидку допомогу в підборі стільців в потрібній кількості і на той час, який вам необхідно.

Оренда стільців – найвигідніше і оптимальне рішення при проведенні будь-якого заходу. Як показує практика, купивши стільці для вашого свята, вони можуть вам більше не знадобитися. Що з ними робити потім? А у нас ви зможете орендувати стільці, які забезпечать повноцінний комфорт ваших гостей. Крім того, їх витончена стилістика неминуче принесе в інтер'єр елементи художньої витонченості.

Рекомендуємо заощадити Ваші гроші і час, скориставшись послугою «оренда стільців» в компанії Еvent Help.

Що ми пропонуємо:

  •  Стільці, які відрізняються цікавим дизайном, зручною спинкою і сидінням. Вони дозволять Вам створити унікальну атмосферу банкету, презентації або зустрічі.
  • Банкетні стільці – стануть прекрасним доповненням до інтер'єру і додадуть святу урочистості. Крім того, їх конструкція розрахована на те, щоб забезпечити гостям максимальний рівень комфорту.
  • Складні стільці - найбільш універсальні, вони чудово підійдуть як для проведення презентацій, так і для банкетів на свіжому повітрі.
  • Лавки складні – красиві дерев'яні лавки, що надаються в оренду на будь-який захід, розраховані на 4-5 чоловік.
  • Барні стільці, компактні і зручні, вони стануть прекрасним доповненням будь-якого заходу і забезпечать Вашим гостям неодмінно гарний настрій.

Ми знаємо, якщо стільці красиві, у них зручне сидіння і м'яка спинка, це значить, що організатор заходу цінує і поважає своїх гостей. Взявши в оренду стільці в компанії Еvent Help, ви можете бути впевнені в їх комфортності та надійності, а багатий вибір моделей дозволить вам знайти саме те, що найкраще підходить вашому заходу.

Популярное: Оренда столів  |  Оренда м'яких меблів  |  Оренда лототрону


Показ 1 до 28 з 28 (1 Сторінок)