• Стілець Меранті

Стілець Меранті

  • Код продукту: meranti
  • Доступність: На складі
  • 60грн
Зручна посадка, привабливий і самобутній зовнішній вигляд стільця здатний притягувати увагу індивідуальним дизайном. Оренда стільців для урочистостей, корпоративів, весіль задає необхідний тон або настрій планованим заходам. Приємна, пестить слух музика, правильно розставлені меблі сформує комфортну, гостинну атмосферу.

Прокат стільців підкреслить щирість і неповторність обстановки. Щоб отримати меблі в необхідній кількості достатньо зв'язатися з співробітниками Event Help, які допоможуть у вирішенні ряду питань:

  • консультація по меблевому оформлення свят;
  • допомога у виборі меблевих конструкцій;
  • транспортне перевезення обладнання;
  • установка і демонтаж елементів інтер'єру.

Складні стільці з масиву дерева - це найкращий варіант облаштування банкетів, фуршетів і офіційних подій. Прокат столів і стільців сприяє комфортному розміщенню гостей свята.
Меблі на прокат передбачає додаткову розстановку для новоприбулих або нежданих гостей.

Пропоновані складні стільці оброблені лаком із збереженням фактури дерева. Оренда стільців - це отримання замовниками якісних меблів у тимчасове користування за самим лояльними цінами. Потенціал конструкційних можливостей "сидінь" може витримати навантаження понад 100 кг.

Виїзні заходи залишаться надовго в пам'яті запрошених людей, завдяки послузі "меблі на прокат". Стільці з натурального дерева дозволять зручно розташуватися і відпочити гостям з високою ваговою категорією. Прокат стільців стане важливим елементом при оформленні культурних подій.

Звертаючись в нашу компанію, ви відкриваєте для себе світ великих можливостей для організації урочистостей. Прокат столів і стільців допускає різноманітні варіанти оформлення інтер'єру, заміських заходів.

Переваги, які надає оренда стільців, очевидно (організація індивідуальних задумів стосовно вечірки або івенту).

Безкоштовна інформаційна допомога менеджерів орендної організації захистить клієнтів від непотрібних витрат. Меблі на прокат - це взаємовигідна співпраця на високому рівні.

Теги: Стілець Меранті