Оренда бокалів


Келих для вина
Келих Едем
Фужер для шампанського
Келих для коньяку
Стакан 280 мл (Хайбол)
Стакан 200 мл (олд фешн)
Стакан Граніт
Чарка Шот
Чарка на ніжці
Графін 1 л
Пивний келих
Склянка для закусок
Фужер для мартіні
Фужер для Маргарити
Ваза для пуншу
Келих (Айріш Кава)
Графін для горілки
Келих Харрікейн
Чарка

Чарка

5грн

Ваза для квітів
Оренда бокалів

Оренда келихів для різних заходів

Мало хто замислюється з чого пити напій, і навіщо таке різноманіття келихів? Звичайно, можна не думати про зовнішній вигляд, а пити з будь-якої ємності, так звичніше. Але гурмани віддають перевагу розрізняти келихи по видам і призначенням, це свого роду ритуал. У цій статті ми розглянемо, чому ж пити напої варто зі спеціальних келихів.

Що ж таке келих?

Келих - це тонкостінний скляний посуд для напоїв, в основному призначений для вина та коктейлів. Цінителі вина стверджують, що розмір, висота і ширина келиха повинні бути гармонійні між собою, розмір чаші повинен бути пропорційний висоті ніжки і діаметру підставки.

Є дуже любопітная легенда про створення класичного келиха для шампанського (такі подають на урочистостях, виставляють їх пірамідою). Згідно однієї легенди перший такий келих був створений за формою і розміром грудей королеви Франції - Марії-Антуанетти.

В наш час користуються келихами розробки 1950, створені австрійцем Клаусом Рідель. Він створив кілька типів келихів для вин різних регіонів. Це були ємності для таких напоїв як вермут, аквавіт, текіла, граппа. У наш час знати види келихи не обезательно, але на святковій вечері в ресторані, вам буде приємно, що ви змогли відрізнити келих для шампанського від келиха для вина.

Існує три основних види келихів:

  • Для шампанського (подовженої циліндричної форми на ніжці, 125-150 мл)
  • Для фруктово-ягідних соків і коктейлів з молочними добавками (різні форми, 200 - 350 мл)
  • Для соків і пива (циліндричної форми на низькій ніжці або взагалі без ніжки, 250 - 500 мл)


Показ 1 до 20 з 20 (1 Сторінок)