Новини

Ми завжди відкриті для нового. В цьому розділі Ви зможете ознайомитися з заходами в яких ми брали активну участь.

Фуршет — спільний прийом їжі, коли запрошені їдять стоячи, вільно вибираючи страви і напої, обслуговуючи себе самостійно і використовуючи як столове приладдя переважно виделку. стільців та столів зі строго розписаними місцями не передбачається.

  Детальніше→

Професійно сервірований стіл завжди викликає почуття захоплення і розуміння високого рівня прийому. Мало хто в повсякденному житті використовує весь посуд та прибори, але в особливі дні цього багато хто прагне.

  Детальніше→

Плануючи захід, вкрай важливо подбати про всі важливі деталі. Адже навіть незначні нюанси сформують загальне уявлення про подію і його організаторів.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

Виїзні заходи вже давно стали частиною нашого життя. Вони можуть проводитися у великому залі або скромному приміщенні. Щоб зробити захід гідним ваших найсміливіших задумів, потрібно оточити себе якісними, зручними меблями. У таких випадках відмінно виручають меблі на прокат, які будуть повністю відповідати вашим очікуванням.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

Розкладні столи Рейка - універсальні дерев'яні столи на прокат, які найчастіше використовуються на масових вуличних заходах. Дана модель столів використовуються на певних фестивалях, вуличної їжі таких як «Октоберфест». Вони відрізняються компактністю, великою кількістю посадочних місць і міцністю. Оренда дерев'яних столів в основному комбінується з лавками.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

У Києві 4 і 5 Ноября відбулася знакова подія для всіх справжніх Джавістов, а саме JavaDays2017! Окрім насиченої програми та неймовірної кількості цікавих спікерів та учасників організатори знову порадували незабутньою атмосферою і океаном емоцій.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

Концерт присвячений старту віртуального всеукраїнського квесту «V.QUEST». Три тижні учасники будуть виконувати різні завдання в додатку «VEON».

  Детальніше→
  • Reviews: 0

6 жовтня 2017 в Чернівцях відбулося - закрите святкування 10-ї річниці автосалону «КАРПАТИАВТОЦЕНТР» в рамках якої відбулася презентація нового Volkswagen Arteon.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

30 вересня - 1 жовтня в Києві пройшло Великий грузинський свято з «Боржомі». На два дні Національний ботанічний сад ім. Гришко перетворився ... в сучасну Грузію! Безліч грузинських страв і вин, яскраві майстер-класи та цікаві розповіді харизматичних лекторів, фото- виставка, конкурси та ще більше розваг і приємних моментів від «Боржомі»!

  Детальніше→

11 червня 2017 року на вулиці Костьольній відбулося свято Франкофонії.

  Детальніше→

3 червня 2017р. в одеському дендропарку Перемоги відбувся Гастрономічний фестиваль - «Великий грузинський свято Боржомі», присвячений Грузії, її культуру, музику, кухні і традицій.

  Детальніше→
  • Reviews: 0

П'ятого квітня в Києві состоялся анонс двох флагманськіх телефонов Huawei - P10 и P10 Plus.

Українське представництво корпорації провело Захід, присвячений запуску своих флагманськіх смартфонів в Нашій стране.

  Детальніше→

Перша Фінансова Ярмарок - унікальна платформа, яка надає малому і середньому бізнесу нові можливості розвитку завдяки доступу до кредитних ресурсів та інформації про можливі джерела фінансування.

  Детальніше→

Оренда меблів для проведення весільних заходів, виїзної церемонії.

  Детальніше→

Оренда меблів в Києві - це послуга без якої не обходиться жоден захід. Наша компанія надає якісні послуги з прокату меблів. Якщо у Вас захід на яке Вам потрібна або не вистачає меблів ми готові її надати.

  Детальніше→

Виїзний гардероб для проведення заходів.

  Детальніше→

Оренда столів і стільців для проведення банкетів.

  Детальніше→

Оренда столів і стільців для виставок.

  Детальніше→

Оренда посуду на заходи для банкетів, фуршетів, весіля.

  Детальніше→

Оренда столів і стільців для пікніка. Прокат тентів і парасольок для заходів під відкритим небом.

  Детальніше→

Оренда меблів для пікніка та заходів під відкритим небом. Великий асортимент меблів на прокат.

  Детальніше→

Переваги оренди м'яких меблів на свята

  Детальніше→

Оренда стільців на свята

  Детальніше→