Оренда посуду на заходи для банкетів, фуршетів, весіля.

Оренда посуду

Неможливо собі уявити яскраву весілля або будь-яке інше пишне торжество без красивого, вишуканого оформлення застілля. Це є важливою частиною будь-якого заходу, який має надовго запам'ятатися. Але якщо ви запросили багато гостей, не завжди знайдеться необхідна кількість келихів, тарілок, столових приладів і т д. Чи не так уже й просто знайти вдома кілька однакових сервізів в хорошому стані! Чи не краще буде перестати ускладнювати собі завдання і звернутися за допомогою до нас - в компанію Event Help?

Ми пропонуємо вам хороший вихід з цієї ситуації, послугу «оренда посуду». Банкет - це швидка зміна однієї страви за іншим: салати, супи, гарячі закуски, десерти і так далі. Тому підбір посуду відіграє велику роль в успіху свята. З компанією Event Help Ви можете розслабитися і не турбуватися про святковому застіллі, повністю насолодившись відчуттям легкості, комфорту, яке дарує хороший свято. Наша посуд має вишуканий дизайн і стане гідною прикрасою будь-якого торжества, вона красиво змориться і в той же час не притягає до себе зайву увагу.

Вам більше не потрібно переживати через стан посуду, ми стежимо за нею. Всі тарілки, келихи не тільки знаходяться в ідеальному стані, але і мають дивовижну

красою. Фото або відео з келихами в руках стане прикрасою вашого фотоальбому. Ми пропонуємо багатий асортимент посуду на вибір: все - для вас!

Існує ймовірність, що купивши величезну кількість келихів, тарілок, столових приладів, ви не знайдете їм застосування в подальшому, тому оренда посуду допоможе вам з легкістю викреслити один пункт зі списку непотрібних витрат. Підібрати потрібну кількість посуду, оптимізувати витрати, позбавити себе від непотрібних клопотів - все це ви можете зробити, скориставшись послугою «оренда посуду» від компанії Event Help. Крім того, ми пропонуємо клієнтам не тільки оренду келихів і тарілок, але також і супутні послуги, такі як оренда м'яких меблів, столів, стільців, текстилю. У компанії Event Help ви можете знайти все необхідне для організації успішного і прекрасного свята.

Ми займаємося орендою посуду вже багато років. У нашому арсеналі - чудові келихи, чудовий фарфор, симпатичні графини на прокат і підноси в оренду.

Звертайтеся до нас, телефонуйте, пишіть - ми допоможемо вам зробити хороший вибір, вигідний для обох сторін. Оренда посуду в компанії Event Help - це перший крок до організації незабутнього свята.

 

Сервірувальний візок

Сервірувальний візок

Технічні характеристики:Матері..

600грн

Детальніше
Тарілка закусочна

Тарілка закусочна

Тарілка в оренду d20 см викори..

5грн

Детальніше
Чарка

Чарка

Технічні характеристики:Чарка ..

4грн

Детальніше
Графін 1 л

Графін 1 л

Технічні характеристики:Обсяг ..

18грн

Детальніше
Вилка столова

Вилка столова

Вилка - це столовий прибор, що..

4грн

Детальніше
Ніж столовий

Ніж столовий

Технічні характеристики:Матері..

4грн

Детальніше
Фужер для шампанського

Фужер для шампанського

Технічні характеристики:Висота..

10грн

Детальніше
Келих для вина

Келих для вина

Технічні характеристики:Обсяг ..

8грн

Детальніше
Тарілка підставна

Тарілка підставна

Абсолютно плоска по формі і д..

10грн

Детальніше