Мобільний гардероб на прокат


Виїзний гардероб
Гардеробна кімната
Примірювальна кабінка
Дзеркало підлогове
Ширма (перегородка)
Примірочні кабінки
Камера зберігання
Перегородка (ширма)
Гримерні дзеркало
Мобільний гардероб на прокат

Прокат гардеробу. Оренда виїзного гардеробу.

 Бувають такі ситуації, коли потрібно провести збори, нараду, банкет, інше урочисте, святкове дійство із запрошенням великої кількості людей. Але тут виникає перешкода у вигляді відсутності гардеробу. Особливо це актуально в холодну пору року, коли гостям буде доставляти незручності верхній одяг, розміщений на спинках стільців, який перебуває в руках. Це додасть дискомфорту і зведе нанівець всі старання провести захід на найвищому рівні. У такій ситуації потрібна оренда гардеробу. Це дуже зручно і вигідно.

 Наша компанія рада запропонувати Вам таку послугу, як оренда гардеробу, так званий виїзний гардероб. Такий виїзний гардероб доречний там, де не мають свого гардеробу або він не здатний вмістити весь верхній одяг гостей. Прокат гардеробу включає оренду вішалок-плічок, номерків і послуг гардеробників. На додаток до цього можна замовити додатково підлогові дзеркала на прокат, пуфи-банкетки в оренду, стільці на прокат щоб зробити гардероб ще затишніше, комфортніше, функциональніше для гостей заходу.

 Поки буде проходити нарада або святковий банкет, присутні можуть абсолютно не переживати за свої речі, які будуть перебувати під пильним наглядом відповідальних і ввічливий гардеробників, верхні речі не будуть доставляти дискомфорт і заважати своїм власникам.

 Оренда мобільного гардероба можлива в будь-якому приміщенні, на будь-яку кількість місць, в будь-якій точці Києва і Київської області. Тепер не варто хвилюватися і турбуватися про пошук місця для речей. Не потрібно складати верхній одяг в одну купу, а потім намагатися відшукати саме свою куртку або шубу, не потрібно турбуватися через те, що річ пом'ялася або пропала. Тепер одяг буде перебувати на зручних вішалках, кваліфікований персонал в лічені хвилини зможе відшукати потрібне пальто або плащ і віддати власнику в цілості й схоронності. Це дуже зручно, комфортно і цивілізовано. Будь-який захід з такою організацією пройде на високому рівні.

Популярне: Аренда стульев  |  Аренда столов  |  Аренда мягкой мебели  |  Аренда лототрона


Показ 1 до 9 з 9 (1 Сторінок)