• Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове

 • Код продукту: G2
 • Доступність: На складі
 • 200грн
В наявності два типи підлогових дзеркал на прокат - оренда підлогового дзеркала в дерев'яному каркасі, підлогове дзеркало на прокат в металевому каркасі.

Технічні характеристики:

 • Висота: 180 см
 • Ширина: 40 см

Доступно:

 • 4 шт в дерев'яному каркасі.
 • 4 шт в металевому каркасі.

Оренда підлогового дзеркала часто використовується як доповнення до гардероба на прокат.

Організаторам заходів і свят відомо, що в більшості випадків місця для виставок і приміщення для показів не мають спеціальних пристроїв і устаткування для роботи персоналу, в тому числі, акторів, ведучих та інших працівників.

У цій ситуації виникає необхідність придбання або оренди гардероба і атрибутів для облаштування. У разі, коли захід проводиться не часто, можна скористатися такою вигідною послугою, як оренда дзеркала та інших реквізитів. Такі послуги дозволяють організувати і провести заходи будь-якого масштабу. При користуванні орендою цих елементів не буде потрібно їх демонтувати, складати і відвозити в місця зберігання.


Дзеркала - обов'язковий атрибут артиста і фотографа

Наявність дзеркал є важливим компонентом в проведенні таких заходів, як покази мод, виставки, концерти, фотосесії, а також весільні торжества і інші події, де передбачається присутність великої кількості гостей і учасників. Особливо дзеркала необхідні при облаштуванні гримерці кімнати для артистів і ведучих заходів будь-якого формату. Купівля цього виробу для разової або періодичної потреби буде недоцільним рішенням через дорожнечу і невигідності, але відмовлятися від дзеркала загрожує ризиком втрати клієнтів, відвідувачів, а також створенням дискомфортного стану учасникам перед підготовкою заходу. Якщо вам потрібно оренда дзеркала в Києві, компанія «Event Help» готова надати послугу на найпривабливіших умовах за доступними цінами.


Оренда гримерного дзеркала крім основної функції допоможе створити прекрасний дизайнерський інтер'єр і послужить елегантним елементом декору в приміщенні. Раціональне розміщення дзеркал дозволить обігравати оригінально приміщення для проведення урочистих заходів, або відвести увагу учасників від окремих непривабливих елементів. Дзеркала є робочим інструментом гримерів, візажистів. А якщо їх обладнати освітленням по периметру конструкції, то можна легко отримати рівномірне освітлення особи в будь-який час доби. Це дозволить створювати ідеальні образи моделей, артистів і головних учасників події. Слід зазначити, що дзеркала, які можна взяти в оренду в нашій компанії, відмінно використовуються в таких місцях, як торгові ряди. Вони допомагають вигідно презентувати нові товари в привабливі формах, при цьому значення не має, одяг чи, меблі, автомобіль та інші предмети побуту. Дзеркальна оболонка товару, що продається надає солідну вплив на споживачів.


Переваги оренди дзеркал для заходів

Серед переваг оренди дзеркала можна відзначити ряд важливих показників:

 • придбання великої кількості виробів не вигідно за вартістю, якщо заходи проводяться рідко, в тому числі, ювілеї, весілля, корпоративи, презентація товару або послуги;
 • доставка виробів здійснюється фахівцями компанії, що дозволить не переживати за збереження крихких виробів під час транспортування. Конструкції дзеркал перевозяться акуратно і обережно зі спеціальними кріпленнями;
 • при оренді дзеркала замовникам не слід турбуватися про подальшу збереження після експлуатації, а також догляду за предметом користування;
 • всі дзеркала, що надаються в оренду, безпечні в користуванні, завдяки високій якості виготовлення і наявністю захисних поверхонь, що оберігають від відколів в непередбачених неприємних ситуаціях.

Замовити оренду дзеркал в Києві в нашій компанії можна за телефонами у менеджерів, а також доставка конструкцій здійснюється співробітниками в обумовлений час на місце призначення.


Повязані продукти

Виїзний гардероб

Виїзний гардероб

Технічні характеристики:Хромов..

20грн

Ширма (перегородка)

Ширма (перегородка)

Технічні характеристики:Висота..

300грн

Примірочні кабінки

Примірочні кабінки

Технічні характеристики:Висота..

1 500грн

Теги: Дзеркало підлогове