Ширма (перегородка)

 • Код продукту: G3
 • Доступність: На складі
 • 300грн
Технічні характеристики:

 • Висота - 180 см
 • Ширина - 120 см
 • Колір - коричнева рама, біла основа.
 • Матеріал - дерево
 • Доступно - 10 шт

Для тимчасового зонування приміщень і будь-яких територій, перепланування, поділу площі на весіллі, інших заходах, на виставці сьогодні великим попитом користується така меблева конструкція, як ширма. Вона відрізняється зручністю, безпекою в експлуатації і високою практичністю. Але для проведення разового заходу, або урочистої події, як весілля, купувати ці меблі стане не вигідним і мало розумним рішенням. Провести, наприклад, весільну церемонію допоможе оренда ширми в Києві, послугами якої пропонує скористатися компанія «Event Help». Оренда ширми швидко і досить економно вирішить проблему поділу простору на кілька локальних зон.

Переваги оренди ширми

Ширма в оренду, з практичного досвіду, найчастіше береться на такий захід, як весілля. Вона необхідна для організації особистого простору. Цей вид меблів має низку переваг і служить оригінальним предметом інтер'єру.

У нашій компанії пропонується оренда ширми на весілля в Києві, в японському стилі з дерева з білою основою, що складається в гармошку. Легка конструкція дозволить швидко перенести її самостійно з місця на місце без застосування сили. Слід зазначити, що пропонована конструкція вироби дозволить вишукано і розкішно оформити дизайнерський інтер'єр, легко сприймати всім присутнім святкову, урочисту обстановку. До переваг оренди ширми можна віднести ряд важливих показників:

 • приваблива вартість;
 • широкий спектр застосування в будь-якому місці, як на весіллі, ювілеї, корпоративі та інших місцях;
 • високу якість виробу і гарний зовнішній вигляд;
 • оперативна доставка в будь-яке місце проведення заходу.

Ширми в оренду дозволяють розділити приміщення по секторам необхідного обсягу, в тому числі, з можливістю провести театралізовану виставу.

Ширму можна використовувати стильний, оригінальний фон на весіллі для молодят в процесі урочистої церемонії. З її допомогою можна привернути увагу всіх присутніх, а також приховати наявність дефектів в приміщенні, де проводиться захід. Конструкцію часто використовують фоном для фотосесії на заході. Оригінальна, красива конструкція меблів буде чудово виглядати на фотографіях і здатна підкреслити затишну атмосферу свята.


Особливості оренди перегородок

Прокат ширми користується попитом при плануванні весілля з виїзною церемонією. Цей елемент може використовуватися в якості урочистого президії молодят в будь-якому місці, в тому числі, на морському узбережжі, або в квітучому саду. Найчастіше, ширму встановлюють під місце нареченої і її подружок для наведення марафету, макіяжу, дозволяючи сховатися від сторонніх очей. Якщо в ресторані можна скористатися вбиральнею кімнатою з дзеркалами, то на природі таке місце припадає облаштовувати додатково.


Мобільна ширма на прокат дозволить швидко, зручно створити гримерку на свіжому повітрі. Конструкція буде виглядати гармонійно в будь-якому місці і відрізняється ергономічністю. При бажанні її можна прикрашати композиціями живих квітів, різнокольоровими стрічками і іншим декором. При плануванні весілля в зимовий час, такий виріб додатково прикрашається яскравими вогниками, гірляндами. Стильним варіантом прикраси на сьогоднішній день є фото молодят, що дозволяють передати гостям коротку, зворушливу і романтичну «Лав сторі» про нареченого і нареченої. З питань оренди та оформлення замовлення можна звернутися до наших фахівців за телефонами в будь-який зручний вам час, або залишити заявку на сайті компанії.

Повязані продукти

Виїзний гардероб

Виїзний гардероб

Технічні характеристики:Хромов..

20грн

Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове

В наявності два типи підлогови..

200грн

Примірочні кабінки

Примірочні кабінки

Технічні характеристики:Висота..

1 500грн

Перегородка (ширма)

Перегородка (ширма)

Технічні характеристики:Розмір..

300грн

Теги: Ширма (перегородка)