Оренда гардероба

Так часто трапляється, що для проведення ювілею, весілля, корпоративної вечірки, конференції, семінару підібрано просторе приміщення з усім необхідним, де не вистачає тільки одного: місткого гардеробу, здатного прийняти одяг присутніх.

Недолік місць в гардеробі або, що ще гірше, його повна відсутність доставляє людям масу незручностей і залишає неприємне враження про всім заході. По вашому запиту на місце проведення заходу ми доставляємо виїзний гардероб, стійки для одягу, плічка, огорожі, номерки. Як відомо, гардероб - це не просто місце, де залишають одяг. Тут виглядають в дзеркало, приводять себе в порядок, іноді курять. Тому ми привеземо все обладнання, необхідне, щоб ваші гості відчували себе комфортно. Для установки мобільного гардероба зовсім не обов'язково окреме приміщення і підготовка до зустрічі гостей займе незначний час. Оренда гардероба можлива в будь-якому приміщенні, на будь-яку кількість місць, в будь-якій точці Києва і України. Тепер не варто хвилюватися і турбуватися про пошук місця для вещей.Не потрібно складати верхній одяг в одну купу, а потім намагатися відшукати саме свою куртку або шубу, не потрібно турбуватися через те, що річ пом'ялася або пропала. Ваш одяг буде перебувати на зручних вішалках, кваліфікований персонал в лічені хвилини зможе відшукати потрібне пальто або плащ і віддати власнику в цілості й схоронності. Це дуже зручно, комфортно і цивілізовано. Будь-який захід з такою організацією пройде на високому рівні.

Якщо вам потрібно прокат виїзного гардеробу, то майте на увазі, що у нас ви зможете також орендувати стільці, якщо посадочних місць не вистачає або в приміщенні взагалі нікуди розмістити гостей або учасників наради. Вам буде потрібно тільки знайти аудиторію або зал, а про решту подбаємо ми, надавши виїзний гардероб і стільці на прокат. Ви можете абсолютно не турбуватися. Наш персонал прибуде чітко в призначений час і до приходу гостей або учасників зборів встигне все підготувати. Ви залишитеся задоволені нашою роботою. Ми відповідальні, пунктуальні, надійні. У нас працює кваліфікований і ввічливий персонал, готовий надати допомогу і подарувати людям комфорт і посмішку.

 

Стіл 80х80

Стіл 80х80

Ергономічний, легко встановлює..

80грн

Детальніше
Стілець Master

Стілець Master

Прокат стільців для масових за..

30грн

Детальніше
Примірочні кабінки

Примірочні кабінки

Технічні характеристики:Висота..

1 500грн

Детальніше
Примірювальна кабінка

Примірювальна кабінка

Технічні характеристики:Довжин..

700грн

Детальніше
Гримерні дзеркало

Гримерні дзеркало

Технічні характеристики:Висота..

700грн

Детальніше
Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове

В наявності два типи підлогови..

200грн

Детальніше
Виїзний гардероб

Виїзний гардероб

Технічні характеристики:Хромов..

20грн

Детальніше