Намет 6x4

  • Код продукту: 6x4
  • Доступність: На складі
  • 3 000грн
Технічні характеристики:

  • Розмір - 6х4 м
  • Висота - 2,3 м, в куполі 3 м.
  • Колір бежевий
  • Укомплектований знімними стінками
  • Виробник - Польща
  • Доступно - 2 шт

Оренда намету

Виїзні церемонії і прокат наметів - краще, що придумало людство для внесення різноманітності в урочисті моменти життя. Розкішні намети є незамінними для сучасних весіль, святкувань день народжень та корпоративів на природі - це модно, зручно і красиво. Якщо покупка шатра видається занадто дорогий для звичайної людини, то оренду шатра раз на рік собі точно можна дозволити.

Слово «намет» асоціюється з прочитаної в дитинстві пушкінської казкою про царя Дадон, золотого півника і заморської красуні. У пам'яті також спливають розбірні житла з книжок про північноамериканських індіанців і азіатських кочівників. У реальному житті раніше намети заміняв похідна намет, низька і тісна, але сумлінно виконує функції тимчасового тенту на природі.

Нинішні уявлення про шатрах набагато ширше. Сьогодні пропонується прокат наметів різних модифікацій і розмірів, виконаних з якісних матеріалів. Намети можуть бути як закриті, так і відкриті, орієнтовані на всі запити покупців, які шукають, де орендувати намет.

Як зазвичай використовують намети в прокат? На час відпустки пропонуємо Вам взяти в оренду річний шатро для заміського будинку. Його слід встановити на постриженою галявині або між яблунями. Також в наметі можна влаштовувати вечірки, гуляння, презентації, дигустації, розпродажі та інше, а для цього знадобиться оренда мобільного намету. Ну а якщо Вам доведеться пережити знаменна подія життя - весілля, річницю, ювілей - без оренди білосніжного весільного шатра Вам просто не обійтися. Особливо, якщо горите бажанням зіграти весілля під відкритим небом.

Весільний шатер - зміна стереотипу

Весілля - довгоочікуваний день для молодих людей та їхніх батьків, і як не хочеться, щоб його зіпсували невдалий вибір місця проведення, погана організація дійства або просто стихійна п'янка. Не всім вдається взяти в прокат весільний шатер, і від цього весілля перетворюється на схожу на тисячі інших подія.

З місцем проведення, в принципі, все ясно, якщо тільки дія відбувається не в селі, де споконвіку накриваються столи на все наявне «поголів'я», включаючи людей похилого віку і дітей. Традиційно з радянських часів весілля в Києві, як і в інших населених пунктах України, відзначають в ресторанах або кафе різного рівня і дорожнечі. Багатьох молодят, які не хочуть витрачати час на вигадування особливого сценарію, влаштовує цей варіант. Зовнішня помпа, лімузин з лялькою, кульками і стрічкою, розкішну сукню, обмежена площа ресторанного залу і натовп п'яненький гостей - ось все, що залишиться в спогадах про цей щасливий, але нелегкій дні.

Зробити це подія більш запам'ятовується і яскравим підвладне нової модної ідеї - гуляти весілля на природі, взявши в оренду білий весільний шатер. Це може бути мальовничий берег річки, зелена галявина або розкішний пляж. Урочистість, гарна сукня, кортеж з автомобілів і гості - неодмінні атрибути весілля, але Ви запросіть своїх гостей відзначити її з Вами не в задушливому приміщенні, а в придуманої Вами казці, у весільному наметі, взятому на прокат. Даний весільний шатер гарний сам по собі, але для тих, хто прагне до оригінальності, він зроблений так, що при розумному підході декораторів та флористів білий намет можна прикрасити в абсолютно оригінальному стилі.

У нас уже неодноразово брали в оренду намети на весілля в Києві. Це зручна конструкції бежевого кольору зі знімними стінками (висотою 2,2 м) і 3-х метровими куполами. Загальна площа, яку займає весільний шатер, пропонований нами - 6х4м. На вигляд наш білий весільний шатер - як новенький. Але стійко захищає від сонця, вітру, дощу і будь-якої негоди в Києві.

Вам не варто турбуватися про доставку або установці весільних наметів - наші кваліфіковані співробітники виконають всі підготовчі роботи за Вас і швидко зведуть білий намет для весілля. Телефонуйте нам цю хвилину, і ми перетворимо ваше торжество під відкритим небом - в комфортний і унікальне свято!

Повязані продукти

Тент 6х3

Тент 6х3

Технічні характеристики:Розмір..

1 200грн

Тент 6х3 Білий

Тент 6х3 Білий

Технічні характеристики:Розмір..

1 200грн

Намет круглий d7.5м

Намет круглий d7.5м

Технічні характеристики:Діамет..

4 000грн

Теги: Намет 6x4