Чафіндіш (Мармит)

  • Код продукту: Marmit
  • Доступність: На складі
  • 200грн
Технічні характеристики:

  • Чафіндіш на прокат використовується з пастою пальником.
  • Корпус з нержавіючої сталі
  • Глибина стандартної гастроемкости - 6,5 см (є можливість використовувати і інші)
  • Розміри: 64 см х 35 см х 39 см
  • Вага - 7 кг

Чафіндіш на прокат можна розміщувати як окремий прилад або в комплекті з іншими елементами. Також марміт в оренду розрізняють за призначенням, наприклад: марміт для перших страв призначений для підтримки в гарячому стані ємностей з першими стравами. Оренда марміту для других страв передбачений для використання різних комбінацій гастроемкостей європейського формату.

Компанія EventHelp пропонує прокат Чафіндіш і марміту в Києві для організації виїзного харчування на заходах. Ми пропонуємо в оренду гігієнічну посуд з якісних матеріалів, яка буде підтримувати оптимальну температуру гарячих страв протягом усього вечора.

Технічні характеристики марміту і Чафіндіш

Чафіндіш і марміт виготовляються з нержавіючої сталі - матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень і корозії, який легко відмивається звичайними миючими засобами. Глибина стандартної ємності Чафіндіш становить 6,5 см., Що цілком достатньо для великої порції гарячої страви. У комплекті з Чафіндіш йде спеціальна паста-пальник. Посуд відповідає всім нормам техніки безпеки: кришка Чафіндіш оснащена зручною ручкою, яка дозволяє легко відкривати і закривати посуд, а масивна підставка надійно зафіксує ємність.

Найчастіше разом з Чафіндіш орендують і марміт - спеціальний лист з кількома ємностями для зберігання страв. Є два типи мармітів - для перших і других гарячих страв. Мармит містить кілька гастроёмкостей різних розмірів, що дуже зручно для проведення виїзних банкетів. З використанням таких ємностей, як Чафіндіш і марміт, страви на заході будуть гарячими і смачними протягом усього вечора, і всі гості заходу будуть дуже задоволені прийомом. Чафіндіш і марміт відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, поверхня з нержавіючої сталі блищить і виглядає дуже презентабельно, що підкреслює статус заходу.

Замовити оренду Чафіндіш і марміту в Києві

Якщо ви бажаєте орендувати марміт або Чафіндіш у нас, заповнюйте заявку за формою зворотного зв'язку із зазначенням коду товару та кількості посуду. Потім з вами зв'яжуться наші співробітники для уточнення дати і місця проведення заходу. Ціна Чафіндіш напрокат залежить від кількості годин, на скільки ви плануєте провести подія. Скористайтеся нашими послугами оренди марміту, і ваше урочистий захід пройде на висоті!

Повязані продукти

Гриль

Гриль

Технічні характеристики:Вага -..

250грн

Термобокс

Термобокс

Технічні характеристики:Місткі..

600грн

Гастроемкость (противень)

Гастроемкость (противень)

Технічні характеристики:Глубин..

50грн

Теги: Чафіндіш (Мармит)