• Оренда меблів з підсвіткою

Оренда меблів з підсвіткою

 • Код продукту: LED_kub_30
 • Доступність: На складі
 • 250грн
Технічні характеристики:

 • Розмір: 30х30х30 см
 • Час автономної роботи: 7 - 9 годин
 • Колір без підсвічування: білий матовий
 • Колір підсвічування: 16 кольорів, 48 відтінків
 • Радіус дії пульта Д / У: до 12 м, в залежності від приміщення
 • Комплектація: пуф, мережевий адаптер, і пульт Д / У


Грамотний підбір меблевих конструкцій під конкретний захід дозволяє грамотно оформити простір. Для різних святкових заходів непоганим типом меблів вважається пуф, який оснащений спеціальною підсвіткою. Прокат led пуфів є затребувану послугу, за допомогою якої легко прикрасити приміщення відповідним чином під конкретні потреби.

Коли може знадобитися оренда led пуфів?

Меблі з підсвіткою дозволяють створити унікальну атмосферу фактично на будь-якому заході. В автономному режимі вона може функціонувати протягом кількох годин. Пуфи можуть стати в нагоді для проведення корпоративних заходів, дня народження та інших урочистостей. Пропонується непогане різноманіття кольорів підсвічування. Це дає можливість створити неповторну атмосферу. Прокат led пуфів в Києві набуває особливої ​​популярності. Для отримання чесних умов важливо звернутися в перевірену компанію. Ми гарантуємо прозорі умови прокату і максимальну простоту.

За допомогою таких пуфів облаштувати можна різноманітні приміщення. Причому ціна на прокат led пуфа є помірною. За адекватної вартості можна буде орендувати достатню кількість меблів. У комплектації присутній:

 1. Пуф.
 2. Пульт дистанційного управління.
 3. Мережевий адаптер.

Де можна орендувати пуфи з підсвічуванням?

Вибір місця буде важливим кроком, тому що дозволить отримати прозорі і чесні умови. Наша компанія займається наданням різноманітних речей в оренду. Тому оренда пуфів з підсвічуванням при нашій підтримці проходить максимально просто. Попередньо можна обговорити кількість пуфів, терміни оренди і інші важливі нюанси.

Ми пропонуємо тільки пуфи з підсвічуванням в Києві, оренда яких дозволяє непогано заощадити на придбанні. Замовникам не доведеться на один раз закуповувати нові меблі, яка потім просто не знадобитися. Набагато легше взяти її напрокат у нас за розумною вартістю.

Повязані продукти

Крісло Клуб

Крісло Клуб

Відмінна якість і дивовижний д..

350грн

Пуф круглий

Пуф круглий

Круглий пуф «Магнат» можна вик..

150грн

Led журнальний столик

Led журнальний столик

Технічні характеристики:Розмір..

300грн

Теги: Оренда меблів з підсвіткою, LED куб