Диван Рондо

  • Код продукту: MM3
  • Доступність: На складі
  • 600грн




Компактний вид дивана «Рондо» має чудовий дизайн і здатний привести в захват багатьох поціновувачів краси та комфорту. Прокат білого дивана можна оформити в нашій компанії протягом декількох хвилин. Наші консультанти зможуть відповісти не тільки на всі ваші запитання, але також нададуть необхідну вам інформаційну підтримку, стосовно організації необхідного заходу.

Наша організація пропонує сервіс «прокат меблів Київ», а також оренду обладнання по області. Професійний підхід компанії до справи забезпечує безпрограшний варіант для створення необхідної обстановки торжества, вечірки або ділового події. Не рідко, знаменна «дійство» запам'ятовується гостям надовго, завдяки правильно спланованої обстановці і напрямку святкування.

У нашій компанії оренда меблів для заходів включає в себе не тільки надання необхідних конструкцій для створення необхідного інтер'єру, але їх транспортування, установку і демонтаж. Співпрацюючи з нами, ви знаходите тверду впевненість, в тому, що будь-яке свято або захід буде виконаний на найвищому рівні.

Якості, які роблять нас краще:

  • професійний підхід до кожного замовника індивідуально, в тому числі оренда виставкової меблів;
  • гарантія якості послуг, що надаються, що виражається в швидкому і чіткому виконанні поставлених перед нами завдань;
  • різноманіття, надійність, практичність і актуальність представлених меблевих конструкцій. За допомогою меблів можна здійснювати зональний розподіл приміщення на зручні окремі зони, наповнювати «безлике» простір необхідним смисловим змістом і ін.

Коли ви прийміть рішення здійснити прокат білого дивана «Рондо» в комплекті з кріслами для відтворення відповідної святкової атмосфери, то співробітники компанії допоможуть мобільно здійснити задуманий вами проект. Прокат м'яких меблів в нашій організації стане для вас приємною подією, пов'язаних зі швидким і професійним виконанням ваших запитів.

Оренда виставкової меблів має на увазі проведення культурно-мистецьких заходів, які добре поєднуються з форматами та проектами відповідного рівня. Визначившись з приміщенням для організації торжества, вам потрібно зв'язатися з нашими фахівцями, які нададуть сприяння у створенні святкової обстановки.

Поринути в незабутній світ свята, де панує гармонія, затишок і узгодженість допоможе послуга прокат м'яких меблів, яку представляє наша компанія. Родзинкою святкового оздоблення зможе стати невеликий диванчик, який можна отримати, скориставшись сервісом прокат білого дивана. Плавні лінії, перетворюються в закруглені форми вироби, роблять меблеву конструкцію універсальної моделлю для створення цікавого дизайну будь-якого значного події.

Хочеться відзначити, що оренда меблів для заходів заощадить ваші гроші і тимчасові ресурси. Сьогодні не варто витрачати величезні кошти на придбання меблів для «одноразового використання». Є більш практичні способи організації торжества, які допоможуть здійснити професіонали «своєї справи».

Оборудование
Розмір Длинна: 135 см, Ширина: 60 см, Высота: 76,5 см.
Колір Белый.
Матеріал Кожзаменитель.
Вага 20 кг.
Доступно 10 диванов.

Повязані продукти

Стіл журнальний

Стіл журнальний

Стіл кавовий на прокат прикрас..

150грн

Крісло Рондо

Крісло Рондо

 Оренда крісел «Рондо» - ..

380грн

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna

Журнальний столик Muna - це ві..

300грн

Теги: Оренда білого дивана в Києві