Стіл журнальний

  • Код продукту: IK2
  • Доступність: На складі
  • 150грн
Стіл кавовий на прокат прикрасити будь-яку Ланж зону.

Оренда журнальних столиків прикрасить будь-який захід, наповнить його нотками вишуканості і презентабельності. Оформлення Lounge зон, правильна організація інтер'єру приміщення, є головними завданнями для формування атмосфери впорядкованості і комфорту.
Слід зазначити, що оренда дивана і журнального столика, утворюють красиві композиції, які використовуються професіоналами для створення дивовижних проектів стосовно меблювання простору. Легкий і практичний стіл, з витонченими, лаконічними формами, користується попитом серед людей, які вважають за краще затишок і багатофункціональність.

За свідченням деяких джерел, Вікторіанська епоха, була засновником появи журнальних столиків. На початку, деталь інтер'єру активно використовувалася виключно в декоративних цілях. Пізньої, вищий світ стало застосовувати меблі при проведенні кавових церемоній.

Сьогодні, прокат кавових столиків, досить поширене явище, яке стало доступним для багатьох. Оренда білого столу або комплексний прокат лаундж зон приносить величезні бонуси організаторам культурної і розважальної індустрії, де потрібно місця для зручного відпочинку. Гармонійне поєднання ергономічних столів з чарівними білими диванами будуть гідними атрибутами, як для житлового, так і для службового простору.

Грамотний розподіл меблево-інтер'єрних об'єктів, яке включає в себе оренда дивана і прокат кавових столиків, як правило, добре поєднується із загальним дизайном приміщення. Журнальний столик в оренду чудово підійде для оформлення фойє, курильні зон, рекреаційно зон на заході. Оренда білого журнального столика має на увазі не тільки декоративно-естетичні характеристики, але багатофункціональність (зональне розподіл приміщень) і практичність.

Завдяки високому рівню обслуговування компанії і професіоналізму наших співробітників, оренда дивана і кавового столика передбачає:

  • мобільну транспортування меблів
  • допомога в установці і демонтаж меблів
  • безкоштовну консультацію щодо всіх питань оренди

Оренда журнальних столиків - послуга, яка актуальна, зважаючи на свою функціональності і доцільності при організації важливих заходів. Прокат Ландж зон має на увазі всеосяжний підхід, який поєднує в собі варіації декількох видів меблів, вдало поєднуються з планованим дизайном.

Оборудование
Розмір Высота: 45 см Ширина: 55 см Длинна: 55 см
Колір Цвет: белый, черный, красный.
Особливості Кофейный столик на прокат имеет гладкую матовою столешницу. Стол кофейный на прокат украсить любую ланж зону.
Доступно Доступно: 100 шт (белых - 60 шт, черных - 30 шт, красных - 10 шт)

Повязані продукти

Диван Рондо

Диван Рондо

Компактний вид дивана «Рондо» ..

600грн

Крісло Магнат

Крісло Магнат

Технічні характеристики:Висота..

400грн

Пуф круглий

Пуф круглий

Круглий пуф «Магнат» можна вик..

150грн

Теги: Стіл журнальний