Крісло Магнат

  • Код продукту: MM7
  • Доступність: На складі
  • 400грн
Технічні характеристики:

  • Висота - 78 см
  • Ширина - 120 см
  • Глибина - 100 см
  • Колір - білий, червоний
  • Кількість посадочних місць - 1
  • Доступно - 5 шт білих, 2 шт червоних

Для організації ділових зустрічей і заходів високого рівня буде потрібно оренда крісел. Наша професійна компанія «Event Help» пропонує великий вибір якісних м'яких меблів на прокат, в тому числі і крісла «Магнат».

Це м'яке крісло на одну людину, виготовлене з якісних матеріалів. Крісло має висоту 78 сантиметрів і завширшки 120 сантиметрів. Сидіти в такому кріслі дуже зручно і приємно. Є два колірних рішення - червоний і білий варіант. У нашому асортименті є два червоних крісла і п'ять білих крісел. Крісло «Магнат» відмінно впишеться в будь-який інтер'єр приміщення. Зазвичай такі меблі використовує при проведенні бізнес конференцій, святкових вечірок в певному стилі, а також при проведенні виставок і презентацій.

Чому варто вибирати саме крісла, а не стільці? По-перше, крісло підкреслить стиль та імідж проведеного заходу, а також створить певну атмосферу затишку. По-друге, в кріслі дуже комфортно сидіти гостям. Гості не повинні відчувати дискомфорт на заходах подібного типу, тому головне завдання організаторів - це забезпечити максимальний комфорт. З нашими кріслами «Магнат» гості запам'ятають захід надовго.

Чому варто брати м'які меблі на прокат саме у нас


М'які меблі напрокат дає можливість заощадити кошти на покупку. Крім крісел у нас є безліч інших меблів, яка знадобиться для організації заходів. Наші професійні співробітники проконсультують вас з усіх питань і допоможуть підібрати необхідні меблі. Вам не варто турбуватися про доставку крісел і інших меблів. Наші працівники своєчасно все привезуть, розставлять і заберуть після закінчення.

«Event Help» пропонує тільки якісні м'які меблі без подряпин, пошкоджень та інших дефектів. Ми вже допомогли з організацією святкових і ділових заходів сотням клієнтів. Допоможемо і вам! Ціни на оренду меблів у нас цілком прийнятні, в загальну вартість входить доставка і робота фахівців щодо розстановки. Зв'язатися з нами ви можете за телефонами (068) 968-65-65 або (098) 646-55-95.

Повязані продукти

Стіл журнальний

Стіл журнальний

Стіл кавовий на прокат прикрас..

150грн

Теги: Крісло Магнат