Стіл d90

  • Код продукту: D90
  • Доступність: На складі
  • 100грн
Гарний дизайн з органічними, круглими геометричними формами обумовлює популярність універсальних, круглих столів. Оренда круглого столу прекрасно підійде для створення представницьких триєнале, організації дивовижних урочистостей, практичних ділових переговорів, які сприяють втіленню атмосфери комфорту і довіри. Плавні закруглені лінії конструкційної меблів, мають цікаве колірне зміст і можуть підкреслити індивідуальність будь-якого значного дійства.

Головними перевагами при роботі з Event Help, є якість і надійність пропонованих компанією послуг. Сучасні тенденції розвитку індустрії культурного проведення часу, містять в собі певні вимоги і правила, які передбачають наявність знань і досвіду в цій галузі. Професійні фахівці, що працюють в сфері послуг «прокат столів для заходів» або «оренда меблів для виставки», найкращим чином надають необхідну інформаційну та технічну підтримку замовникам.

Прокат столів для виставок, являє собою практичний, грамотний підхід ділових людей, які цінують багатофункціональність і надійність. Розкладні меблеві конструкції з трьома хромованими опорами, чудово застосовуються в об'ємних і невеликих приміщеннях. Універсальна композиція з круглої стільниці з текстурної забарвленням світло-коричневого кольору і стійкими, металевими ніжками, широко використовується при організації виставкових заходів (прокат столів для виставок).

Оренда столів від Event Help зможе прикрасити інтер'єр будь-якого торжества або вечірки, а також заповнити простір в необхідному форматі. Основними характеристиками, які має меблі, від нашої організації є:

  • красивий дизайн;
  • мультифункціональність;
  • практичність і надійність виробів при експлуатації

Сучасні технології виробництва меблів, дозволяють випускати конструкції з хорошими технічними параметрами (міцні, легковагі і зручні). Тому, оренда круглого столу - чудовий варіант для справжнього торжества. Крім того, за зберігання і транспортування меблів, повністю відповідає компанія, що виключає різні непередбачені ситуації.

Безлике приміщення можна швидко і акуратно перетворити в комфортне і затишне простір, яке порадує гостей своєю функціональністю і естетичним змістом. Оренда меблів для виставки передбачає невисоку вартість, що позитивним чином позначається на бюджеті наших клієнтів.

Серйозні ділові конференції, симпозіуми і зборів, не обходяться без послуг «оренда меблів для заходів» або «оренда столів», тому що це набагато практичніше і зручніше, ніж їх придбання.

Оборудование
Розмір Диаметр 90 см, высота регулируемая от 75 - 80 см.
Колір Коричневая столешница, хромированные ножки.
Матеріал Столешница ДСП, хромированные ножки.
Особливості Использование только в помещении.
Доступно 20 шт.

Повязані продукти

Стіл 120x60

Стіл 120x60

Стіл з хромованими ніжками, бу..

120грн

Стіл 80х80

Стіл 80х80

Ергономічний, легко встановлює..

80грн

Стіл круглий d135

Стіл круглий d135

Стіл Банкетний на прокат - пра..

130грн

Стілець Silwia

Стілець Silwia

Технічні характеристики:Сталев..

100грн

Теги: Стіл d90