Стіл 120x60

  • Код продукту: ST4
  • Доступність: На складі
  • 120грн
Стіл з хромованими ніжками, буде хорошим і надійним вибором для організації подій ділового та культурного масштабу. Оренда столів прямокутної форми дивним чином поєднує в собі практичність і комфорт. Універсальний зовнішній вигляд виробів дозволяє застосовувати моделі для створення результативних і ефективних промо-акцій, бізнес-коучингу, конференцій, тренінгів, семінарів.
Компанія Event Help пропонує величезну різноманітність меблевих конструкцій, які задовольняють вимогам клієнтів. Мобільний прокат столів можна здійснити, зв'язавшись з нашими консультантами. Висококваліфіковані співробітники встановлюють меблі дуже швидко і якісно, ​​завдяки своєму багаторічному досвіду. Оренда меблів - чудовий спосіб оформити будь-яке святкування на високому рівні (банкети, фуршети).

Ламінована поверхня стільниці, надає конструкції оригінальний і представницький вигляд, який актуальний при проведенні бізнес показів, навчальних семінарів та ін. Стіл на прокат з хромованою основою, чудово вписується в будь-який формат вечірки або торжества. Прямокутна форма фабриката є популярною серед шанувальників ергономічності і стилю хай-тек, тому меблі для заходів, стане незамінним елементом дизайну при організації значних подій.

Оренда столів від нашої організації включає в себе:

  • професійну консультацію, стосовно сервісу «прокат столів» або «оренда меблів»
  • широкий спектр пропозицій меблевих конструкцій;
  • зручну і швидку доставку;
  • участь в організації подій різного роду (бізнес, культура, розважальна індустрія);
  • зберігання та обслуговування виробів компанією

Чіткі, лаконічні лінії, перетворюються в прямокутні форми практичних фабрикатів, є символом благоустрою та рівноваги. Хороший смак при оформленні знаменних подій - невід'ємна частина, якою володіють кращі працівники Event Help. Стіл на прокат буде завжди набагато вигідніше, з економічної точки зору, ніж його придбання для короткострокового використання.

Меблі для заходів додасть завершеність запланованим проектам, завдяки сучасному дизайну конструкцій. Крім того, прямокутна меблі буде завжди актуальна, тому що обумовлена ​​багатофункціональністю і практичністю, яка перевірена не одним десятком років.

Правильно розставлені акценти при організації важливих подій - основа успішного їх проведення. Прямокутний стіл нерідко викликає бажання посидіти за ним і обговорити нагальні питання в дружній атмосфері. Наша компанія пропонує стабільність, яка перевірена часом.

Оборудование
Розмір Длинна 120 см, Ширина 60 см, Высота регулируемая от 75 - 80 см.
Колір Коричневая или белая столешница, хромированные ножки.
Матеріал Столешница ДСП, хромированные ножки.
Вага 8 кг.
Особливості Прямоугольный стол в аренду – идеальный вариант для проведения деловых мероприятий. Используется только в помещение.
Доступно 50 шт.

Повязані продукти

Стіл 80х80

Стіл 80х80

Ергономічний, легко встановлює..

100грн

Стіл d90

Стіл d90

Гарний дизайн з органічними, к..

150грн

Стілець Samba

Стілець Samba

Комфортний офіс годі уявити бе..

180грн

Стілець Silwia

Стілець Silwia

Технічні характеристики:Сталев..

150грн

Теги: Стіл 120x60