• Стіл журнальний Loft

Стіл журнальний Loft

  • Код продукту: Loft_Z
  • Доступність: На складі
  • 250грн
Поширення архітектурного стилю Лофт торкнулося не тільки дизайн будівель і приміщень, але також і меблі, як невід'ємну частину інтер'єру, створивши стильне поєднання дизайну, що дозволяє створити робочу атмосферу в офісі, або оригінальний вид в житловому приміщенні.

Стилю Лофт, як правило, характерні функціональні властивості меблів і максимальна лаконічність або простота. Відносно застосовуваних матеріалів, незмінно перевага віддається шкірі, пластику, якісному дереву, потужної стали і алюмінію з вкладками з хрому.

Столи Loft стилю мають широке застосування в побуті, офісах, кафе, ресторанах, готелях, підприємствах сфери послуг з залами очікувань; це лише мале згадування корисності цього атрибута інтер'єру.

Останнім часом, плануючи ділову зустріч для вирішення бізнес задач, корпоративних заходів, банкетів і вечірок, ланчу на природі, люди відзначають що для організації разового заходу, зручніше брати меблі в оренду, ніж ламати голову над організацією заходу своїми силами.

Посудіть самі: пошук меблів, логістика (доставка), підйом меблів на поверх (або витрати на вантажників), зворотна процедура повернення в тій же послідовності відволікають від самого заходу, та й сама думка про це вже починає забирати сили.

Навіщо ускладнювати життя собі і оточуючим? Замовте стіл і інші меблі в оренду для Вашого заходу! У вартість оренди вже включені послуги навантаження і доставки до місця проведення. Вам необхідно лише зробити один дзвінок до нас в офіс, все інше ми беремо на себе!

Чому з нами зручно і комфортно мати справу? Для оренди, у нас представлений хороший вибір меблів для заходів будь-якого рівня. У нас доступні ціни, оскільки ми раді співпрацювати з вдячними клієнтами знову і знову. Замовляючи у нас меблі на прокат, Ви економите час і гроші, оскільки отримуєте сервіс, в комплексі якого вже включені всі витрати з доставки меблів на Ваше подія. Ви позбавлені головного болю від пошуку відповідного транспорту і вантажників. Орендуючи меблі у нас, Ви гарантовано отримуєте охайну і презентабельну меблі, гідну Вашого свята!

Оборудование
Розмір 50 х 50 х 50 см
Колір Черный каркас, коричневая столешница
Матеріал Металлический каркас, деревянная столешница
Вага 10 кг
Доступно 10 шт

Повязані продукти

Стіл журнальний Loft_W

Стіл журнальний Loft_W

Білий Лофт стіл в оренду відмі..

250грн

Стіл барний Loft

Стіл барний Loft

У всі часи люди цінували зручн..

200грн

Стіл барний Loft_W

Стіл барний Loft_W

Ви заможна людина і часто влаш..

200грн

Теги: Стіл журнальний Loft