Стіл Пікнік

  • Код продукту: ST1
  • Доступність: На складі
  • 70грн
Розкладний стіл "Пікнік", ідеально підійде для організації заміських заходів в поєднанні зі складними стільцями Sven. Комфортне проведення часу на природі - запорука хорошого відпочинку. Прокат меблів для пікніка, буде найкращим варіантом для відпочинку в мальовничих куточках Києва.

Складні меблі на прокат, займає мало місця в багажнику автомобіля при транспортуванні. Тому послуга <прокат меблів для пікніка>, є незаперечною перевагою при виїзді на природу. Для комфортабельного проведення дозвілля, можна організувати меблі на природу, зателефонувавши консультантам Event Help.

Звернувшись в компанію і замовивши сервіс "оренда меблів для пікніків", замовник гарантовано отримує компактний набір меблів, який забезпечує його комфортом. Розкладний стіл на прокат дуже легко трансформується в зручний м практичний предмет для оформлення хорошого дозвілля. Оренда столів на природу - чудовий спосіб провести вікенд.

Конструкція розкладного столу в оренду зроблена з натурального дерева, текстура і колір яких гармонійно поєднуються один з одним. Оренда меблів від Event Help означає стильний дизайн виробів, мобільну установку і транспортування меблів. Наша організація надає якісну технічну допомогу і підтримку.

Розкладні дерев'яні столи і стільці на прокат можна легко встановлювати і пересувати під час експлуатації, що є важливим для відпочинку. Функціональність столів-трансформерів доведена на практиці. Прокат меблів для пікніка характеризується стійкістю обладнання до механічних впливів.

Оренда столів має ряд позитивних сторін, які обумовлюються довговічністю і практичністю дерев'яних виробів. Меблі можна використовувати для організації сімейного дозвілля. Кількість посадочних місць складного стола передбачає розміщення чотирьох чоловік.

Основним перевагами послуги "оренда меблів для пікніків" є:

  • універсальність меблів
  • мобільність і компактність обладнання
  • доступні ціни

Дерев'яні столи - добре підходять для спільного прийняття їжі на свіжому повітрі. Привабливий дизайн виробів відповідає хорошій якості обладнання. Орендуючи столи у Event Help, замовники залишаються задоволені, тому що чудове проведення часу дозволяє їм ще й економити (не потрібно купувати меблі).

Оборудование
Розмір Длина - 100 см, Ширина - 70 см, Высота - 70 см.
Колір Коричневый.
Матеріал Дерево.
Додаткові характеристики Посадочных мест - 4 чел.
Доступно 10 шт.

Повязані продукти

Стілець складаний Sven

Стілець складаний Sven

Розкладні стільці на прокат ко..

25грн

Стіл 150х60

Стіл 150х60

Що надає собою прокат складних..

120грн

Плед флісовий

Плед флісовий

Технічні характеристики:Матері..

50грн

Теги: Стіл Пікнік