• Ресепшн №1

Ресепшн №1

  • Код продукту: R-1
  • Доступність: На складі
  • 1 000грн
Білий ресепшен в оренду підвищить імідж компанії


Проведення виставки, конференцій, публічних подій або урочистих заходів в сучасному світі складно уявити без спеціального обладнання і меблів. На особливу увагу заслуговує зона ресепшн, що дозволяє отримати необхідну інформацію, комфортно спілкуватися гостям і учасникам будь-якої події. Це місце прийнято вважати візитною карткою компанії або приватної особи, які трепетно ​​ставляться до таких понять, як: імідж, престиж і власна репутація.


Вигоди, особливості білого ресепшена в оренду

Для створення ефектного, презентабельного вигляду і приємного враження у гостей та учасників події пропонуємо скористатися в нашій компанії орендою білого ресепшена при облаштуванні інформаційної зони. Використання меблевої конструкції дозволить не тільки організувати захід на найвищому рівні, але залишиться надовго в пам'яті у всіх присутніх.

Облаштування інформаційної території передбачає кілька місць з установкою офісного обладнання або іншого реквізиту. На поверхні конструкції може наноситися логотип, рекламний слоган заходу і різні зображення на вимогу замовників. Вироби виготовляються з висококласних сучасних матеріалів, зокрема, міцного пластику, МДФ, композиту і доповнюються часто підсвічуванням.

Вартість оренди досить помірна, що дозволить провести разові акції без необхідності покупки у власність дорогого обладнання, яке буде не затребуване і не модно згодом. Сьогодні ми пропонуємо стильні білі моделі меблів, які ідеально поєднуються з прагматичною класикою, хай теком, авангардом і навіть зі східними мотивами. Так як зона ресепшен є візитною карткою компанії або організатора заходу, вона повинна відповідати не тільки іміджу, але бути функціональною і відповідати певним вимогам.


Вимоги до обладнання

Щоб грамотно скористатися меблевим обладнанням в компанії Event Help, слід врахувати певні вимоги. Для організації гідної зони приймальні, або місця прийому гостей, досить кілька квадратних метрів з поділом площі на дві частини. Зокрема, передбачте місце під стійку і місце очікування. Меблі встановлюється фасадної стороною до відвідувачів, але в невеликому приміщенні розташовується уздовж стіни. До основних вимог цього виробу відноситься кілька факторів:

  • функціональність і зручність співробітника за стійкою і для відвідувачів;
  • дизайнерське виконання, відповідне стилю приміщень;
  • вибір форм, конфігурацій, протяжності з урахуванням площі території;
  • вибір конструкції, що забезпечує ізольованість зберігання документів від сторонніх поглядів.
Вибираючи виріб, слід приділити увагу конфігурації моделі. Білий ресепшен, може додатково облаштовуватися тумбою, висувною панеллю для клавіатури і іншими необхідними елементами для максимальної зручності в роботі. Ергономічна, стильні меблі забезпечується спеціальним коробом для укладання проводів офісної та комп'ютерної техніки.

Модні тенденції та переваги оренди стільців.

Сучасний дизайн ресепшен підпорядковується модним вимогам. На сьогоднішній день великою популярністю користуються вироби з вигнутими, хвилеподібними лініями стільниць. Технології постформінг, які використовуються у створенні цього виду меблів, дозволяють виконувати заокруглення вертикальних кромок фасаду. А також актуальні додаткові елементи у виробах з металу, що нагадує титан, і скла. Поєднання сучасних матеріалів у виробі дозволяє вигідно підкреслити стиль і презентабельність приміщення.

До переваг конструкції в оригінальному дизайнерському виконанні, яку вигідно взяти в оренду в нашій компанії, відноситься ряд факторів:
  • легкий, простий монтаж і транспортування в будь-яке місце;
  • конструкції характеризуються багатофункціональністю, що дозволяє використовувати їх в якості вітрин, стільниць;
  • послуга оренди передбачає доставку, установку за максимально короткий час.
Білий ресепшен в оренду стане ідеальним виходом в ситуації, коли потрібно оформити функціональну зону на будь-якому урочистій події. Пропонована меблі затребувана на презентаціях, весіллях, концертах, рекламних заходах, конференціях та інших місцях. Відзначимо, що послуга оренди на відміну від придбання цього виду обладнання дозволить не тільки заощадити кошти, але також вирішити питання зберігання або необхідності в подальшій його продажу. Стильне, сучасне обладнання приверне стовідсоткове увагу у присутніх. З питань послуги ви можете звернутися до наших фахівців за телефонами в будь-який зручний вам час.

Оборудование
Розмір Длинна 150 см, ширина 60 см, высота 110 см.
Колір Белый, серебряный кант.
Матеріал ДСП, алюминий.
Вага 30 кг.
Особливості Использование только в помещении.
Доступно 3 шт.

Повязані продукти

Барна стійка №2

Барна стійка №2

Технічні характеристики:Висота..

1 000грн

Теги: Ресепшн №1