• Барна стійка №2

Барна стійка №2

 • Код продукту: BAR2
 • Доступність: На складі
 • 1 000грн
Технічні характеристики:

 • Висота - 110 см
 • Ширина - 60 см
 • Довжина - 150 см
 • Колір - Венге / Золотий кант
 • Матеріал - ДСП / Алюміній
Якщо вам доводилося займатися організацією заходу масштабного рівня самостійно, то має бути відомо, скільки потрібно дрібниць для облаштування приміщення або території прийому гостей і учасників події. Сьогодні вигідно обладнання та меблі для різних заходів брати в оренду.
Для створення незабутньої атмосфери на вашому ювілеї, виставці, на весіллі або презентації компанія «Event Help» пропонує в оренду стійку барну. Оренда барної стійки в Києві може застосовуватися в якості стійки ресепшн, завдяки зручності та універсальності конструкції. На конструкцію можна наносити логотип компанії, рекламну інформацію, привітальні слогани, що відповідають тематиці святкової події.

Оренда барної стійки в Києві від нашої компанії здійснюється на найвигідніших і привабливих умовах. При замовленні барної стійки в оренду вам достатньо оформити заявку на сайті компанії або за телефонами у фахівців. При оформленні оренди вкажіть місце проведення заходу. Ми пропонуємо також ознайомитися з іншими товарами, які можна взяти в оренду разом з барною стійкою за найпривабливішими цінами.

Мобільні барні стійки з дерева і інших матеріалів дозволять влаштувати святкову подію, презентацію або вечірку на вищому рівні. Барні меблі від нашої компанії здатна поєднуватися з будь-якими інтер'єрами приміщень, створюючи затишну і розташовує атмосферу.

Оренда барної стійки має низку переваг:

 • економічно вигідне рішення, що дозволяє не набувати у власність дороге устаткування для разових завдань;
 • відсутність питань зі зберіганням, доставкою і поверненням, так як фахівці нашої компанії привезуть обладнання в зазначене місце, встановлять і демонтують в призначений час;
 • оренда барних стійок в Києві користується величезною популярністю для проведення корпоративів, ювілеїв, весілля, рекламних кампаній, презентацій;
 • обладнання цього виду дозволяє не тільки вирішити питання з розміщенням напоїв та інших страв, але також надає певний шарм, теплоту святкової події.

Застосування барної стійки для будь-яких завдань
Відзначимо, що барні стійки в оренду можна використовувати як робоче місце бармена, стійку ресепшена для прийому гостей, як діджейського місця, а також для роздачі рекламних матеріалів на презентації. При бажанні, обладнання може доповнюватися освітленням, в тому числі світлодіодними лампочками, або стрічками, що доповнить святкову атмосферу м'яким світлом на нічній вечірці.

Сьогодні мобільні конструкції барних стійок можна встановлювати в будь-якому зручному місці для гостей, учасників події, і на виїзному заході, завдяки легкості, компактності і презентабельного зовнішнього вигляду. Вони досить просто транспортуються і швидко встановлюються. Сучасні, красиві барні стійки допоможуть зручно працювати бармену при обслуговуванні гостей, а також виступити місцем зустрічей, відпочинку, відмінного часу проведення. Барна стійка стане тим місцем, до якого люди будуть приходити за напоями, настроєм, емоціями і спілкуванням. Важливо, щоб барна стійка в оренду вигідно виглядала із загальною концепцією вашого заходу, а також була візитною карткою. Ми пропонуємо меблі в високій якості виконання з презентабельним видом, здатну надати всьому заходу вишуканості та престижу. З питань оренди ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, а також вибрати з каталогу барну стійку на ваш смак і замовити продукцію з доставкою, або самовивозом в зручний час.

Повязані продукти

Стіл барний квадратний

Стіл барний квадратний

Всі ми знаємо крилату фразу пр..

200грн

Барна стійка №1

Барна стійка №1

Технічні характеристики:Висота..

800грн

Ресепшн №1

Ресепшн №1

Білий ресепшен в оренду підвищ..

1 000грн

Теги: Барна стійка №2