• Чохол на Iso (Чорний)

Чохол на Iso (Чорний)

  • Код продукту: TS6
  • Доступність: На складі
  • 50грн
Технічні характеристики:

  • Матеріал - креп-сатин
  • Колір чорний
  • Доступно 200 шт

Оновити дизайн приміщень для святкових і ділових подій, допоможе оренда текстилю в EventHelp. Індивідуальний пошив чохлів на стільці або їх купівля передбачає великі витрати, які не завжди доцільні. Хорошим виходом з ситуації, що склалася буде оренда чорних чохлів. Елегантний дизайн і обстановка забезпечуються за рахунок «одягу» для стільців в темних помірних тонах, яка додасть заходу особливу чарівність.

Прокат меблів і текстилю передбачає:

  • універсальний підхід до завдань;
  • красиве оформлення торжеств різного формату;
  • швидку і якісну доставку, установку атрибутів для свят

Іноді заходи, вимагають перетворити меблі у щось вишукане або запам'ятовується. Прокат накидок на стільці - це один з найбільш вдалих існуючих варіантів, який прикрашає меблі. Як правило, чохли чорного кольору застосовуються для організації подій, які передбачають нотки офіційного і суворого тону. Оренда чорних накидок на стільці робить атмосферу трохи таємничої, інтригуючою і стильною.

Поспілкувавшись з досвідченими фахівцями компанії, ви дізнаєтеся деякі секрети і техніки правильного оформлення простору. Клієнтам не потрібно проводити виміри для планованих конструкцій. Прокат меблів і текстилю містить вже готові рішення, якими можна мобільно скористатися. Оренда текстилю гармонійно зіллється в єдиному «дуеті» при організації унікального дизайну простору. З метою оцінки ситуації наші співробітники можуть виїжджати на місце проведення заходів для надання більш чітких рекомендацій.

Обираючи послугу «прокат накидок на стільці» замовник зможе заощадити свої кошти, зусилля і час. Переваги чорних чохлів виражаються в їх немарка і хорошій якості тканини (креп-сатин). Вам не доведеться піклуватися про прання, прасування і зберіганні текстилю, тому оренда чорних накидок на стільці позбавляє замовників від зайвого клопоту. Майстри своєї справи доставляють і встановлюють потрібні предмети для проведення урочистостей.

Оренда чорних чохлів - перш за все, цікаве рішення з віянням екстравагантності з точки зору дизайнерського оформлення заходів. Прокат текстилю сприяє комфортній атмосфері, захищає меблі від порчі.Індівідуально розроблена модель накидки для стільців дозволяє гостям добре розміщуватися з максимальним комфортом.

Повязані продукти

Чохол на Iso (Білий)

Чохол на Iso (Білий)

Технічні характеристики:Матері..

50грн

Чохол стрейчевий
Стрейчевий чохол

Теги: Чохол на Iso (Чорний)