Чохол на Iso (Білий)

  • Код продукту: TS5
  • Доступність: На складі
  • 50грн
Технічні характеристики:

  • Матеріал - креп-сатин
  • Колір білий
  • Доступно 800 шт

Завершальним штрихом святкового оздоблення будь-якого торжества стануть чохли на стільці, які можуть вигідно доповнити і поліпшити інтер'єр. Коли мова йде про масштабне свято, обійтися власними предметами просто неможливо. Тут на допомогу приходить послуга «оренда чохлів на стілець». У найкоротші терміни ви отримуєте білосніжні чохли без єдиного дефекту і в необхідній кількості.

Прокат накидок на стілець дозволяє вам мінімізувати клопоти, переклавши всю відповідальність на плечі інших людей - наших фахівців, які подбають про відмінний вигляді замовленого товару і своєчасній доставці.

Тому, якщо вас цікавить прокат чохла на стілець, вам варто звернутися в компанію, яка гарантує якісний сервіс, чесні ціни та просто приємне спілкування. І це - Event Help.

Уже багато наших клієнтів брали чохол на стілець в оренду, їх позитивні відгуки говорять самі за себе.

Оренда текстилю - це один з напрямків нашої діяльності. Но не тільки. Компанія Event Help була створена для того, щоб заходи у наших клієнтів проходили якомога краще. Тому якщо вас цікавить оренда стільців або будь-яких інших предметів, без яких гарне свято просто неможливий, звертайтеся.

Повязані продукти

Стілець Iso

Стілець Iso

Оренда стільців ISO - це широк..

25грн

Чохол на Iso (Чорний)

Чохол на Iso (Чорний)

Технічні характеристики:Матері..

50грн

Чохол стрейчевий

Теги: Чохол на Iso (Білий)