Про нас

Event Help. Про нас

Компанія "Event Help" почала працювати в 2012 році і відразу заявила про себе як про одну з найкращих і затребуваних компаній, які пропонують своїм клієнтам орендувати обладнання для заходів будь-якого масштабу від сімейного свята до заходу ВІП-рівня.

Більше сотні задоволених клієнтів і успішно проведених заходів - ось наш головний капітал і найкращий доказ нашого професіоналізму.

Поступово робота компанії Event Help стала визнаним справою зі своїми партнерами, технологіями, легендами і традиціями, багато в чому завдяки нашим бажанням зробити ваше свято якісним і цікавим.

У своєму арсеналі агентство Event Help має новітнє сучасне обладнання. У нас ви зможете орендувати виставкове обладнання, взяти меблі на прокат, текстиль, посуд, лототрон, обладнання для вечірок, свят та багато іншого. Прокат реквізиту, оренда ігрових приставок - ми займаємося навіть цим.

Крім того, ми з радістю дамо вам докладну консультацію як максимально ефективно використовувати взяте вами в оренду обладнання.

Чому клієнти вибирають компанію Event Help?

  • Чільне місце в нашій роботі займає якість. Наші фахівці заздалегідь перевіряють всі технічні моменти, прораховують різні ризики, щоб уникнути непередбачених неполадок. Ми впевнені в нашому обладнанні і наших фахівцях на всі 100%.
  • Всі клієнти нашої компанії отримують не просто очікуване, а сверхожідаемое. Звернувшись до нас, ваше свято стане незабутньою подією, про який ви будете згадувати з посмішкою.
  • Для нас немає нічого неможливого. Якщо ви точно знаєте чого хочете, але не знайшли потрібного обладнання у нас в каталозі, ми точно знайдемо його у наших партнерів. Компанія "Event Help" була створена для того, щоб Ваші очікування перетворилися в реальність. Вам буде приємно співпрацювати з нами.
  • Монтаж обладнання виробляють виключно професіонали, тому ми гарантуємо високу якість і надійність виконаної роботи.
  • Організація святкового заходу - це завдання підвищеної складності, успішне вирішення якої залежить від досвіду і професіоналізму. Наші співробітники мають і тим, і іншим, вони зроблять все для того, щоб ваш свято пройшло ідеально.

Ми з радістю запропонуємо вам широкий спектр обладнання на прокат, завдяки якому будь-яка подія, будь то корпоративна вечірка, день народження, весілля або відкриття нового офісу, стане незабутнім і пройде без проблем.

Все починається з Вашого бажання, інше - наша робота. Яка б завдання не була, орієнтуючись на набутий досвід і професіоналізм, ми запропонуємо вам конструктивне рішення, заощадивши ваш час і оптимізуючи фінансові витрати.

Телефонуйте або пишіть на email, розкажіть про захід, свої побажання і ви переконаєтеся, що все вищесказане - правда.

Event Help - це Ваша точка опори в сфері оренди обладнання. З нами ваш свято придбає свій особливий стиль і атмосферу.

Ми працюємо під девізом: "Будь готовий - завжди готовий".