Червона доріжка №1

  • Код продукту: RC1
  • Доступність: На складі
  • 100грн
Червона доріжка на прокат є невід'ємним атрибутом багатьох заходів, які передбачають урочистість моменту. Основним призначенням червоної килимової доріжки в оренду є створення урочистої атмосфери. Але не завжди має сенс при проведенні кожного такого заходу купувати червону доріжку. Оптимальним варіантом вирішення даного питання є оренда червоної доріжки.

 Технічні характеристики:

  • Ширина 2 м або 4 м
  • Довжина не обмежена
  • Колір: сірий, чорний, червоний, бежевий, синій, фіолетовий.
  • ЦІНА 100 ГРН / М2

Оренда червоної доріжки

Червона доріжка асоціюється з шикарним світським раутом, з показом мод, з урочистим врученням кінопремії «Оскар», з заходом, на якому присутні тільки багаті люди, знаменитості і натовпу репортерів. Тут вирує насичена, повна цікавими подіями життя. Багато молодих людей мріють стати знаменитими, щоб вийти одного разу з лімузина і пройти по ній у супроводі численних спалахів фотоапаратів і поглядів шанувальників. Ця мрія може стати реальністю.

Хочете відчути себе як на Церемонії нагородження премії «Оскар» і подарувати таку можливість своїм гостям !?

Оренда червоної доріжки - це, мабуть, найвідоміший спосіб, коли потрібно надати святу урочисту значущість і підкреслити його статус. Ми вистелити для вас довгу, червону доріжку від дверей під'їжджають автомобілів до входу в приміщення, де буде проходити захід. Ваше свято гості запам'ятають надолго.Аренда червоної доріжки

З часів Стародавнього Риму червона доріжка вважається символом розкоші і багатства. Саме тоді, для отримання благородного червоного кольору використовували забарвлення молюсків. Технологія створення речовини була настільки складна, що з 10 тис. Молюсків виходив тільки один грам фарби. Вартість фарби можна було зіставити з вартістю золота. Таку розкіш могли дозволити собі тільки найбагатші люди і представники царюючих осіб.

Сьогодні ж цей атрибут торжества можна побачити на святах самого різного рангу - від корпоративної вечірки до весільної церемонії, від вручення дипломів до отримання престижних міжнародних премій. Пройшовшись по червоній доріжці, винуватець торжества відчує себе важливою персоною, молодята - запам'ятають весілля на все життя, а бізнес-партнери - відчують свою значимість. Присутність червоної доріжки відразу додасть особливий статус і шик будь-якого свята.

Але головне, щоб б захід пройшов на найвищому рівні і запам'яталося вашим гостям надовго, вам не потрібно вкладати великі кошти. Оренда червоної доріжки з найменшими грошовими і тимчасовими витратами - ось, що вам пропонує компанія Event Help. Наші фахівці візьмуть на себе всі клопоти з доставки та встановлення, а вам залишається тільки з нетерпінням чекати початку торжества.

На нашому сайті ви можете знайти все необхідне для організації незабутнього свята, від червоної килимової доріжки до меблів, посуду та текстилю. Назва компанії Event Help - говорить за себе, ми допоможемо Вам у виборі необхідного реквізиту, дамо корисні поради щодо його використання і зробимо ваше свято незабутнім. Роблячи вибір на користь нашої компанії, ви отримуєте високий рівень зручності і комфорту, економите свої кошти і при цьому отримуєте набагато більше позитивних емоцій.

Наші менеджери вже готові відповісти на всі питання і допомогти зробити перший крок до організації незабутнього свята.

Повязані продукти

Червона доріжка №2

Червона доріжка №2

Технічні характеристики:Довжин..

1 000грн

Огороджувальні стовпчики

Огороджувальні стовпчики

Стовпчики огородження доступні..

100грн

Стовпчик з тенсатором

Стовпчик з тенсатором

Технічні характеристики:Висота..

100грн

Теги: Червона доріжка №1