Трибуна №1

  • Код продукту: DU11
  • Доступність: На складі
  • 200грн
Технічні характеристики:

  • Ширина - 55 см
  • Глибина - 50 см
  • Висота - 115 см
  • Матеріал - ламіноване ДСП
  • Колір білий
  • Можлива поклейка Oracal
  • Доступно - 4 шт

Правильна організація презентації заходу або виступів неможлива без такого важливого атрибуту як трибуна. Завдяки цій конструкції, можна сміливо запевнити, що захід буде проведено успішно і за планом організаторів. Підбір цих меблів повинен виконуватися з урахуванням продуманих деталей і дрібниць. Але купувати для заходу, який проводиться рідко, як наприклад, презентація компанії, або організована зустріч гостей на ювілеї, весілля, буде дорогим задоволенням. Вартість спеціальних меблів, яка виконується з дорогих матеріалів, на сьогоднішній день досить висока. Але відмінним рішенням цього питання стане оренда трибуни для виступів в компанії «Event Help».

Оренда трибуни в Києві для спікера.

Трибуна є універсальним аксесуаром, який з успіхом справляється з безліччю корисних функцій. Якщо вам потрібно оренда трибуни для спікера, тоді врахуйте такий момент, як зростання виступає для забезпечення йому зручності в роботі на протязі тривалого часу виступів. У будь-якому випадку, в нашій компанії ви зможете отримати вигідні рішення по установці цього елемента меблів з додатковими підставками. Оренда трибуни для виступів користується великим попитом на заходах різного плану, тому вона може виконувати функцію стійки ресепшен при вході, або стійки для пропусків. Таке застосування трибуни актуально в разі, коли в приміщенні відсутня можливість розміщення великої кількості людей. Але в більшості ситуацій все залежить від потреб замовників і здатності пристосувати меблі під власні потреби.

Особливості оренди мобільних трибун.

Розкішна мобільна трибуна в оренду, яку пропонує наша компанія, використовується на конференціях, семінарах, виставках, акціях, а також для проведення урочистих весільних церемоній, ювілеїв та інших значущих подій. Конструкція дозволить оперативно підготувати місце для будь-якого виступу, необхідного з організацією в найкоротші терміни. Важливо відзначити, що трибунами сьогодні користуються в багатьох установах, організаціях для масових нарад, конференцій. І в такому випадку вона є головним елементом. Трибуна в оренду дозволить вигідно і правильно облаштувати місце для виступів з урахуванням сучасних рекомендацій фахівців.

Якісна конструкція трибуни забезпечує повну концентрацію і увагу слухачів без певних складнощів при доповіді спікера. Устаткування допомагає точно доносити зміст інформації, що передається. Якщо ваша компанія, або захід передбачає проведення конференції, презентації з виступом доповідача, то оптимальним рішенням буде оренда обладнання, яке вигідно замовити в нашій компанії. Ця послуга дозволить заощадити гроші, час замовників, а також підійде під будь-який стиль заходу і буде зручна для виступів.

Прокат трибуни з доставкою

При зверненні в нашу компанію з питань оренди трибуни для спікера, ви можете взяти обладнання, яке буде чітко справлятися з будь-якими завданнями. Наші фахівці проконсультують з питань використання трибун. Варто відзначити, що пропоновані вироби в оренду володіють презентабельним зовнішнім виглядом і справним технічним станом. Менеджери підкажуть, як користуватися трибунами, їх технічними можливостями під вирішення будь-яких завдань. Оренда трибуни є найзручнішим і легким способом в проведенні будь-яких заходів. При недорогому способі оренди ви зможете вигідно представити захід і прикрасити його оформлення. Звернутися за послугою оренди можна за телефонами компанії в зручний для вас час. При бажанні ми доставимо трибуну в будь-яке місце вашого заходу в найкоротші терміни.

Повязані продукти

Трибуна №2

Трибуна №2

Технічні характеристики:Колір ..

800грн

Теги: Трибуна №1