Синя кругла скатертина

 • Код продукту: kruhla skatertyna synya
 • Доступність: На складі
 • 400грн
Технічні характеристики:

 • Скатертина кругла d 3.3 м
 • Доступно - 30 шт

Скатертина - королева столу, адже саме завдяки їй обстановка свята може заграти по-новому. Вона допоможе розставити акценти в оформленні та сервірування столу. Цілком очевидно виникає питання: «як підібрати скатертину?» І «де взяти скатертину на прокат?». Вирішити ці та інші питання допоможе відповісти компанія Event Help.
В оформленні столу і інтер'єрі приміщень досить актуальні сині відтінки. Пропонуємо подібний варіант у виборі скатертини, зокрема прокат синіх скатертин.
Синій - колір глибини і благородства, вишуканості і поміркованості. Від того, з чим поєднувати синій, буде завити фінальне враження від даного колірного рішення в інтер'єрі. Синій колір гармонує з білим, чорним, рожевим, сірим і червоним кольорами. Комбінувати кольори найкраще відштовхуючись від типу і стилю події.

Для ефектного використання синьої скатертини, мабуть, варто розглянути деякі правила колористики інтер'єру:

 • Для створення яскравого образу підійде поєднання синього і червоного. Правда і тут потрібна якась хитрість: ці кольори не повинні використовуватися в рівних кількостях.
 • Вибираючи синю скатертину, можна задрапірувати її червоними бантами і встановити червоні міні-букети в центрі столу. Важливо, щоб червоного не було багато.
 • Не менш педантично слід підходити до поєднання синього з рожевим. Тут важливо підібрати відтінок рожевого, який буде вписуватися за колірною гамою.
 • Поєднання сірого з синім - чудовий вибір і досить простий в реалізації. Відтінки сірого в поєднанні з синьою скатертиною додадуть торжеству елегантності та вишуканості. У цю композицію також прекрасно впишеться перлинні акценти.
 • При комбінуванні синього і чорного тонів важливо не перестаратися з другим. В такому випадку приміщення може вийти кілька похмурим. А ось якщо використовувати невеликі акценти чорного, може вийти ділової оригінальний стиль оформлення.
 • Поєднувати синій з білим - найбільш простий варіант. Таке поєднання гарантовано додасть інтер'єру легкість і пишність простоти. А ось, щоб подібне поєднання Герасимчука надто холодним, можна додати в інтер'єр кілька теплих акцентів.

На окрему увагу заслуговує вибір круглого столу і оренда круглих скатертин в оформленні дизайнерських композицій. Такий варіант заслуговує пильної розгляду для проведення ділових переговорів. Вибір круглого столу сприяє встановленню довіри та надійності партнерів завдяки особливому куту огляду співрозмовників. Крім того, круглий стіл по-особливому створює затишок для запрошених. При організації урочистої вечірки, весілля або корпоративу, круглий стіл може стати не тільки ефектним дизайнерським рішенням, але і елементом комфорту для гостей. Завдяки такому оформленню переміщення гостей та офіціантів по залу стане значно простіше.
Грунтуючись на цих правилах можна з чистою совістю переходити до опції «оренда скатертини», розуміючи, з чим і як використовувати замовляти послугу. Найбільш виграшним рішенням стане одночасна оренда столів і текстилю. Це досить зручно, адже підібрати скатертину і стіл одного розміру - окреме завдання. У компанії Event Help цю задачу на себе можуть взяти компетентні фахівці. Компанія вже далеко не новачок у сфері надання такого роду послуг і може вирішити запит клієнта на вищому рівні. Доказом професіоналізму компанії, стали сотні задоволених клієнтів, які обирають прокат текстилю, скатертину в оренду. Можливо, Ви станете одним з них, для цього потрібно всього лише оформити заявку на сайті, а далі справа за професіоналами.

Повязані продукти

Стіл d150

Стіл d150

Технічні характеристики:Метале..

150грн