• Скатертина 250х150 (Чорна)

Скатертина 250х150 (Чорна)

 • Код продукту: TS6
 • Доступність: На складі
 • 200грн
Технічні характеристики:

 • Колір чорний
 • Розмір - 2,5 х 1,5 м; 2,2 х 2,2 м
 • Доступно: 40 шт - 2,5 х 1,5 м; 30 шт - 2,2 х 2,2 м
 • Оренда скатертин прекрасно поєднується з послугою оренда столів.

Святкова сервіровка столу передбачає прокат скатертин на банкет, який становить естетичну основу проведення обідів. На думку деяких рестораторів, голий стіл подібний творінню «без душі». Скатертина служить прикрасою святкового столу. Оренда чорного текстилю в поєднанні з елегантними меблями на ніжках бездоганно підкреслять урочисті моменти.
Вибираючи текстиль для оформлення свята, слід пам'ятати про деякі особливості:
 • вироби з тканини повинні гармоніювати з формою і розмірами меблів;
 • оренда банкетних скатертин враховує колірну гамму інтер'єру;
 • використання готового текстилю для сервірування столу економить час
 • найбільш популярними тканинними виробами є квадратні і прямокутні скатертини
Прокат столів і текстилю окупається сторицею, з огляду на їх актуальності при організації заходів. Роблячи замовлення послуги «скатертину на прокат» замовник одночасно вирішує ряд проблем, пов'язаних з обідніми заходами. Вашій увазі можуть бути представлені білі і чорні скатертини найоптимальніших розмірів (2,5 х 1,5 м, 2,2х2,2 м). Найкращою рекомендацією щодо скатертин може бути відповідність правилам підбору текстилю за формою меблів. Квадратний стіл потрібно накривати тільки квадратної або прямокутної скатертиною.
 Оренда чорного текстилю прекрасно підкреслить блискучі нікельовані столові прибори, світлий відтінок керамічних сервізів. Скатертина на прокат оригінально виглядає з вишукано оформленими стравами, облямованими золотими узорами по краях. Оренда банкетних скатертин - це ознака гарного смаку і затишку. Скатертини можуть виготовлятися з бавовни, льону, жаккарда, креп-сатину і інших якісних тканин. Основними складовими при виборі текстилю вважається розмір, фактура і колір виробів.
В середні віки в пристойних будинках на святах ставилися великі столи з довгими скатертинами, щоб показати достаток і благополуччя господарів будинку. З деяких пір прокат столів і текстилю ефективно використовується в багатьох розвинених країнах Європи і Заходу.
У EventHelp можна замовити накрохмалені і хрусткі серветки, спідниці на стіл, чохли на барні конструкції і скатертини. Проведення респектабельних банкетів і свят не обходяться без текстильних виробів з естетичними складовими. Прокат скатертин на банкет почали вживати багатьох рестораторів, декораторів та організаторів знаменних подій. Полотняні оздоблення застосовувалися заможними людьми, які прагнуть урізноманітнити своє дозвілля або прийом їжі. Чорна скатертину дуже добре виглядає з серветками червоного кольору через гру кольору і контрасту.

Повязані продукти

Скатертина на барний стіл

Скатертина на барний стіл

Технічні характеристики:Призна..

200грн

Скатертина 250х150 (Біла)

Скатертина 250х150 (Біла)

Технічні характеристики:Колір ..

200грн

Спідниця на стіл

Спідниця на стіл

Опис:Розміри - 7 м х 0.75 мТка..

200грн

Теги: Скатертина 250х150 (Чорна)