Кругла кремова скатертина

  • Код продукту: skatertyna kruhla bej
  • Доступність: На складі
  • 400грн
Технічні характеристики:

  • Скатертина кругла d 3,3 м
  • Доступно - 15 шт

При підготовці заходу завжди присутній прагнення створити ідеальну обстановку, центральним елементом якої є оформлення столу. Правильно підібрана скатертина додасть святкового столу завершальний штрих, який створює затишок і додає нотку чарівності.
Неповторний лиск і шарм - результат використання золотої скатертини в оформленні столу. Золотий колір вважається елементом розкоші і вишуканості. Помірне використання золотого в оформленні приміщення внесе в обстановку родзинку благородства і чарівності. У виборі елементів золотистих тонів для оформлення залу, дизайнери часто вибирають стіл для розстановки золотого акценту. Такий підхід не є дивним, адже столові прилади чудово виглядають на золотистому полотні. На такий скатертини прекрасно виглядає біла посуд з золотистим або блакитним відтискуванням, чорні елементи драпірування або чорні серветки, яскравого або ніжного відтінку (в залежності від стилю заходу) букети, композиції з квітів.
«Золото» буде актуально в оформленні столу для будь-якого стилю заходу. Це може бути як оформлення в класичному стилі, так і мінімалістичному. Оренда текстилю для оформлення скатертини найбільш підійде для створення свята в стилі бароко або класицизму. Це підкреслить атмосферу урочистості, грандіозності події. При цьому, бажано, щоб приміщення під подія була великої площі для того, щоб повною мірою продемонструвати можливості цього напрямку. Стиль бароко в оформленні - це помпезність, елітарність свята. Такі колірні рішення в текстилі підкреслюють престиж і статус замовника.
Золотистий колір чудово поєднується з великою кількістю колірних відтінків, зокрема популярні золотисто-чорні, золотисто-червоні, золотисто-зелені, золотисто-блакитні, золотаво-білі та золотисто-сині комбінації. Золота скатертину ідеально впишеться в такі важливі події, як ювілей, весілля, день народження або корпоратив. Наприклад, оформлення заходу в золотисто-блакитних тонах одночасно внесе нотки благородства і умиротворення, шику та блиску.
Купівля скатертини - досить дороге задоволення, в якому немає необхідності, якщо не планується часте проведення заходів одного стилю. Для одноразового проведення події зручна послуга «оренда скатертини».
Компанія Event Help піклується про своїх клієнтів, надаючи тільки кращі товари для організації урочистих подій. Співпрацювати з Event Help зручно і просто, адже тут можна знайти не тільки таку послугу, як «скатертину на прокат», а й «прокат меблів і текстилю». Одним словом надаються послуги під найвитонченіший запит. Наприклад, «прокат круглих скатертин» - не часто зустрічається «опція», проте, в наявності є не тільки золоте полотно, але і оренда круглої скатертини «в одному флаконі». Вбираючи Event Help, клієнт може зі спокійною душею довіритися професіоналам і отримати круглі золоті скатертини прекрасної якості. Скатертина видається клієнту в чистому, випрасуваних і презентабельному вигляді. Після отримання скатертини, її можна відразу ж використовувати для декорування святкового столу. Прокат золотих скатертин - одна з послуг компанії. Також, клієнт може ознайомитися з прокатом іншого виду товарів: текстилю, меблів та інших аксесуарів. Щоб не помилитися з вибором, замовник може отримати консультацію з оформлення столу, типам тканин і асортименту товару на сайті. Здійснити покупку або визначитися з варіантом оформлення просто - достатньо зателефонувати і консультант компанії надасть допомогу у вирішенні цієї творчої завдання!

Повязані продукти

Круглий стіл d180

Круглий стіл d180

Літо - пора відпусток і відпоч..

200грн

Скатертина кругла (біла)

Скатертина кругла (біла)

Технічні характеристики:Скатер..

300грн

Скатертина R180 (корич.)