Чохол на барний стіл

  • Код продукту: TS11
  • Доступність: На складі
  • 150грн
Технічні характеристики:

  • Матеріал: стрейч-котон
  • Колір чорний
  • Чохол підходить на стіл барний
  • Доступно: 100 шт
Звертаючись до компанії, замовники отримують найякіснішу меблі і текстиль. Прокат чорного текстилю на коктейльні столи користується хорошим попитом, тому що такі конструкції виглядають дуже красиво і гідно на вечірках і святах. Також можна оформити прокат скатертин та спідниць, які створять особливу атмосферу урочистості і комфорту.
EventHelp пропонує вигідні умови співпраці:
  • безкоштовну інформаційну підтримку;
  • швидке оформлення і виконання замовлень;
  • доставку, установку і збереження виробів
Оренда текстилю дозволяє в максимально стислі терміни повністю оформити банкетний зал. Якщо потрібні додаткові місця на святі або красива обстановка, то організатори заходів можуть сміливо звертатися до співробітників компанії. Замовлення приймаються по Києву і по області.
Досвід наших професіоналів заснований на наданні послуг високого рівня. Прокат чохла на барний стіл являє собою виріб з стрейч-котону, яке «обрамляє» меблеву конструкцію з усіх боків. Стільниця, покрита спеціальним чохлом, надійно захищена від подряпин, мікротріщин і вологи під час експлуатації. Оренда чорних чохлів на круглий коктейльний стіл - це універсальний дизайн для проведення банкетів, фуршетів, цікавих подій культурно-масового характеру. Прокат меблів для банкету подарує гостям свята естетичну насолоду і комфорт.
При спілкуванні з менеджерами організації, замовники зможуть побачити свіжі сучасні ідеї оформлення кейтерінг, банкетних залів. Оренда текстилю для фуршету вважається відмінною альтернативою класичному стилю оформлення торжеств. Зручна і ергономічні меблі буде приголомшливо виглядати на барних столах і стільцях.
Недорога оренда текстилю легко надівається на столи без появи заломів, складок від прасування. Прокат чорного текстилю не потребує спеціального відпарювання і догляду.
Доставка і зберігання виробляються якісно і мобільно, що позитивним чином впливає на організаційні процеси. Оренда чорних чохлів на акуратні столики передбачає стильний дизайн.
Невеликі чохли, завдяки стрейч можуть розтягуватися до необхідних розмірів, рівномірно розподіляючи по елементах конструкції. Прокат чохла на барний стіл має додаткову перевагу при транспортуванні, що виражається в невеликій вазі обладнання.
Прокат скатертин та спідниць в сукупності з меблями являє собою ультрасучасні рішення, багаторазово перевірені на практиці. Використання чохлів відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і нормам в гастрономічною області. Текстиль не втрачає своєї еластичності, кольору і якості під час проведення святкувань.
Оренда текстилю для фуршету додасть столів і стільців незвичайний зовнішній вигляд і практичність. Натяжні чорні чохли на коктейльні столи відмінно замінюють скатертини. Прокат меблів для банкету плюс чорний текстиль добре впишеться в формат презентацій, кава-брейків та фуршетів. Якщо ви дійсно хочете, щоб захід виглядав модно і красиво, то прокат меблів для банкету вам просто необхідний. Оренда чорних чохлів пропонує замовникам створити неповторний декор стільців і столів. Стрейч-чохли втілюють економічно доцільну ідею при проведенні знаменних подій. Значну економію бюджету, часу і сил представляє оренда текстилю. Взаємовідносини компанії і замовників, завжди прозорі і абсолютно зрозумілі всім.
Наші консультанти підкажуть, як правильно підібрати текстиль і меблі, щоб вони виграшно виглядали на тлі дизайну приміщення.
Співробітники компанії знають, що функціональне використання простору і оптимізація наявних можливостей - це основа успішного проведення і формування подій. Не обов'язково вдаватися до складних рішень в організаційному плані, які вимагають великих витрат. Іноді досить застосувати кілька простих, але ефективних технічних прийомів, що дозволяють позбутися від
маси деяких питань.

Повязані продукти

Стіл барний круглий

Стіл барний круглий

Стіл барний на прокат разом з ..

150грн

Чохол на барний стіл

Чохол на барний стіл

Технічні характеристики:Матері..

150грн

Стіл коктейльний Victor

Стіл коктейльний Victor

Технічні характеристики:Висота..

150грн

Теги: Чохол на барний стіл