Lounge зона

  • Код продукту: MM5
  • Доступність: На складі
  • 1 500грн
Оренда білої lounge зони для проведення заходів.

Організація значних заходів (фешен-шоу, ділові зустрічі, фуршети, весілля) практично, ніколи не обходиться без цікаво оформлених, атрибутів меблів. Створення Lounge зон для проявів певного характеру - обов'язкова умова будь-якого громадського та світської події.  Прокат м'яких меблів в компанії Event Help актуальний тим, що за допомогою різних меблевих конструкцій можна здійснювати бажані проекти.

Існує декілька форматів оформлення Lounge зон, які обумовлюються функціональністю.

  • Приміщення для відпочинку та релаксації. У красиво оформленому куточку, людина може чудово розслабитися, зняти напругу і перепочити.
  • Місця, де здійснюється прийом їжі (холи готелів, спеціально обладнані майданчики для культурного проведення часу, аеропорти).
  • Гармонійно поєднуються змішані Lounge зони на території однієї будівлі.

«Звертайте увагу на відповідність між існуючим дизайном приміщення і планованим інтер'єром»

Оренда дивана або прокат пуфика може добре наповнити витончено спланований вами інтер'єр. Зв'язавшись з нашими співробітниками, ви отримаєте своєчасну, професійну допомогу. Ми знаємо не тільки основи правильного розміщення меблевих конструкцій для організації заходів різного рівня, але також здійснюємо технічну підтримку (доставка, установка, демонтаж меблів) наших клієнтів.

Потрібно відзначити, що формування Lounge зони може бути виконано в декількох варіаціях. Тут актуально використовувати функцію «прокат меблів» в повному обсязі, буде також доречно оренда журнального столика.

Ви можете забронювати меблі для заходів закритого типу на вулиці. Оформлення такого роду виконується із застосуванням елементів розбірних конструкцій (ширми, перегородки, столи, стільці, фіранки та ін.).

Доброю популярністю при створенні Lounge зони користуються події, в яких використовується певний стиль оформлення (хай-тек, класика). Пуф на прокат, недорога оренда дивана і крісел зможуть заповнити прогалини вашого простору.

Прокат м'яких меблів додасть звичайному приміщенню індивідуальний стиль і потрібному напрямку.

Затишна, тепла атмосфера спокою і гармонііLounge зони, буде відмінно поєднуватися із загальною обстановкою запланованого заходу, завдяки сервісу «прокат меблів» від нашої організації.

Важко уявити сучасну вечірку або свято без Lounge зони, яка є місцем, де можна усамітнитися або поспілкуватися в колі знайомих в більш спокійній обстановці.

Не рідко, зона відпочинку є родзинкою в планованому подію, тому що надає торжеству особливий колорит.

Зателефонувавши в організацію, вам допоможуть з вирішенням ряду питань. До ваших послуг: облаштування площ закритого і відкритого типу в різних колірних і дизайнерських варіаціях, здійснення грамотного планування, стосовно розміщення меблів. Наші фахівці нададуть вам асортимент «аксесуарів» для свят (скатертини, чохли та ін.).

Ми сприяємо створенню креативних, сучасних і практичних рішень!

Оборудование
Розмір Размер дивана - Ш 180 см, Г 100 см, В 80 см. Размер пуфика - Ш 45 см, Г 45 см, В 45 см. Размер столика - Ш 90 см, Г 55 см, В 55 см.
Колір Белый.
Комплектація Диван Магнат - 1 шт, Пуф Магнат - 2 шт, Журнальный столик - 1 шт.
Доступно 4 комплекта.

Теги: Lounge зона