Прокат дивана Сафарі

  • Код продукту: MM2
  • Доступність: На складі
  • 1 000грн
Не рідко люди стикаються з організаційними питаннями, пов'язаними з проведенням ділових зустрічей і презентацій. Одним з оптимальних рішень для створення необхідної атмосфери заходів є оренда м'яких меблів.
Зателефонувавши до нас, ви отримуєте можливість не дорого і красиво оформити інтер'єр для Business Hub, вечірки або будь-якого свята. Замовити послугу «оренда дивана Київ» обійдеться набагато дешевше, ніж покупка меблів. Причому вам не потрібно думати про доставку атрибутів інтер'єру, тому що наша організація вирішує всі питання з транспортуванням самостійно.

Сучасний дизайн прямокутного дивана білого кольору, зможе порадувати будь-яку людину своєю лаконічністю форм і витонченістю ліній. Оренда білого дивана додасть приміщенню бажану, необхідну концепцію заходу і завершеність. Зв'язавшись з нашими фахівцями, ви можете бути абсолютно впевнені, що здійснюєте прокат меблів відмінної якості.

При плануванні індивідуального стилю інтер'єру, облаштування приміщення для ділової зустрічі і події використовуйте меблі для заходів, яку пропонує наша компанія. Фахівці організації запропонують вам різні дизайнерські й колірні рішення меблевих конструкцій (столи, дивани, стільці та ін.).

Корпусні меблі чудово служить для зонування простору приміщень. Наприклад, прокат дивана відмінно виконає свою «розмежовує» функцію для створення необхідних, комфортних зон в приміщенні. Прокат меблів в подібному форматі може задовольнити навіть найвимогливіших замовників.

Оренда білого дивана напевно допоможе сформувати бажаний стиль потрібної вам обстановки для проведення запланованих заходів. Гідне проведення дозвілля ваших партнерів по бізнесу або гостей забезпечить оренда м'яких меблів.

Здійснити прокат дивана прямокутного в нашій компанії - означає надати запланованого події індивідуальність і особливий колорит. Одним з переваг роботи з нами - монтаж меблевих конструкцій, який виконується в Києві і по області.

Основними позитивними моментами, які ми надаємо є:

Надання замовникам кваліфікованої консультації провідними фахівцями компанії з питань оренди меблів і створення сучасного, актуального дизайну для проведення заходів різного рівня.
Економія ресурсів часу і матеріальних засобів на організацію урочистостей, свят і зустрічей завдяки прокату меблів. Всім відомо, що купувати меблеві конструкції обходиться набагато дорожче, ніж їх орендувати.
Мобільність, своєчасність і надійність при організації урочистостей та подій ділового характеру. Скориставшись допомогою організації, ви гарантовано отримуєте високий сервіс обслуговування, який включає в себе: консультацію і оформлення з питань вашого замовлення, доставку, монтаж і демонтаж меблів.
Прокат дивана, стільців, столів і інших предметів меблів, які можуть бути оформлені навіть в максимально короткі терміни, надають можливість замовникам зробити будь-яка значна подія, що запам'ятовується і унікальним. Основна умова нашої компанії - задоволений клієнт.
Оборудование
Розмір Довжина - 200 см, Ширина - 93 см,
Колір Білий
Матеріал Шкірозамінник
Вага 50 кг.
Додаткові характеристики Кількість посадкових місць - 3
Доступно 15 шт.

Повязані продукти

Стіл журнальний long

Стіл журнальний long

Зроблений на сучасному обладна..

150грн

Диван Магнат

Диван Магнат

Оренда м'яких меблів - це ріше..

900грн

Пуф Магнат

Пуф Магнат

Оренда пуфів - м'яка послугаСь..

130грн

Теги: Дивани на прокат для Lounge зон