Большой грузинский праздник Borjomi Fest в Киеве

  • Отзывов: 0
  • 0

Гамарджоба, активні, молоді, сучасні та закохані у життя любителі батьківщини вина, хінкалі, Mgzavrebi та “Боржомі”! Побачили зовсім іншу Грузію! Відчули весь її колорит, смак та відтінки, до мурашок по шкірі закохалися у її ритми та звуки.

29 та 30 вересня протягом двох днів у ботанічному саду ім. Гришка танцювали під сучасну грузинську музику, насолоджувалися живим спілкуванням та здійснювали віртуальні прогулянки Грузією.

Головним хедлайнером Borjomi Fest цього року стала одна з найвідоміших сучасних грузинських груп в Україні – гурт Mgzavrebі, яка має безліч шанувальників в Україні. Немає сумнівів, що цього року хлопці по-справжньому запалили публіку шаленою енергетикою та створили спекотну атмосферу незалежно від погоди!:).

На Borjomi Fest кожен зміг: насолодитись смачними стравами понад 30 грузинських ресторанів “лайкнути” найкращий ресторан чи локацію спеціальними наліпками, які отримали на вході, надрукувати своє ім'я грузинською в’яззю на стильній футболці, нарешті зустрітись з онлайн-друзями у точці розвіртуалізації На дітей чекала велика інтерактивна «зона відпочинку від батьків», де кожен зміг відчути себе маленьким науковцем, юним лікарем або справжнім будівельником. Поціновувачі сучасного грузинського мистецтва насолодилися картинами грузинської художниці Анжели Богверадзе.

 

Рекомендуем

Выездной гардероб

Выездной гардероб

Технические характеристики:Хро..

20грн

Подробнее
Зеркало напольное

Зеркало напольное

В наличии два типа напольных з..

200грн

Подробнее
Диван Магнат (черный)

Диван Магнат (черный)

Планируя открытие нового офиса..

900грн

Подробнее
Шатер 6x4

Шатер 6x4

Технические характеристики:Раз..

3 000грн

Подробнее
Тент 3х3

Тент 3х3

Технические  характерист..

600грн

Подробнее
Лавка складная

Лавка складная

Технические характеристики: Д..

60грн

Подробнее
Стол Рейка

Стол Рейка

  Аренда столов "Ре..

150грн

Подробнее
Метки: фестиваль
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.