Велике грузинське свято Borjomi Fest у Києві

  • Reviews: 0
  • 0

Гамарджоба, активні, молоді, сучасні та закохані у життя Любителі Батьківщини вина, хінкалі, Mgzavrebi та "Боржомі"! Побачив зовсім іншу Грузію! Відчулі весь ее колорит, смак та відтінкі, до мурашок по шкірі Закохана у ее ритми та звуки.

29 та 30 вересня в течение двух днів у ботанічному саду ім. Гришка танцювать під Сучасний грузинський музику, насолоджуваліся живим спілкуванням та здійснювалі Віртуальні Прогулянки Грузією.

Головного хедлайнером Borjomi Fest цього року стала одна з найвідомішіх СУЧАСНИХ грузинська груп в Україні - гурт Mgzavrebі, яка має безліч шанувальників в Україні. Немає сумнівів, что цього року хлопці по-Справжня запалили публіку Шаленний енергетикою та создали Спекотно атмосферу Незалежності від постривай! :).

На Borjomi Fest КОЖЕН зміг: насолодітісь смачно стравити понад 30 Грузинська ресторанів "лайкнути" найкращий ресторан чи локацію спеціальнімі наліпками, Які отримай на вході, Надрукувати своє имя грузинська в'яззю на стільній футболці, Нарешті зустрітісь з онлайн-друзями у точці розвіртуалізації на дітей чека велика Інтерактивна «зона відпочинку від батьків», де КОЖЕН зміг відчуті собі маленьким науковця, Юнім лікарем або справжнім Будівельником. Поціновувачі сучасного грузинського мистецтва Насолода картинами грузінської художніці Анжели Богверадзе.

 

Виїзний гардероб

Виїзний гардероб

Технічні характеристики:Хромов..

20грн

Детальніше
Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове

В наявності два типи підлогови..

200грн

Детальніше
Диван Магнат (чорний)

Диван Магнат (чорний)

Плануючи відкриття нового офіс..

900грн

Детальніше
Намет 6x4

Намет 6x4

Технічні характеристики:Розмір..

3 000грн

Детальніше
Тент 3х3

Тент 3х3

Технічні характеристики:Висота..

600грн

Детальніше
Лавка складна

Лавка складна

Технічні характеристики: Довж..

60грн

Детальніше
Стіл Рейка

Стіл Рейка

  Оренда столів "Рейка"&n..

150грн

Детальніше
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.