Прокат меблів для виїзних заходів

При проведенні виїзних заходів виникає потреба в різноманітних видах меблів, за допомогою яких можна оформити різні тематичні зони. Для організації приміщення підійде оренда шатров, а в залежності від типу майбутнього івенту замовляють відповідні меблі напрокат.

Так, для проведення презентації всіх гостей необхідно забезпечити місцями для сидіння, і не забути стіл для доповідачів та презентаційного обладнання. Стільці для відвідувачів вибирають з широкого діапазону, починаючи від складних дерев'яних або офісних ICO і закінчуючи вишуканими м'якими кріслами з натуральної шкіри. Якщо ж в рамках івенту передбачається банкет, то всіх запрошених потрібно розсадити за столами. Вибирати відповідні типи виробів варто, виходячи з тематики і стилістики свята. Адже для весілля краще використовувати витончені стільці Chiavari, в той час як для звичайного Дня Поля підійдуть і прості м'які стільці.

Підбір столів для банкету залежить від схеми розміщення: чи будуть гості сидіти всі разом, коли прямокутні столи стикуються один з одним в довільній формі, або ж сидять невеликими групами, розміщуючись за окремими круглими столами. Якщо ж передбачається фуршет або шведський стіл, то вибір найчастіше падає на акуратні коктейльні столики, рівномірно розставлені по всьому приміщенню.

Варто також пам'ятати і про облаштування лаундж-зони, в якій гості можуть із зручністю влаштуватися на розкішних диванах і кріслах з журнальними столиками і пуфами перед ними. Залежно від офіціозу заходу можна розглянути варіант й з кріслами-мішками, на яких полюбляє з комфортом розміщуватися молоде покоління.

У холодну пору року для виїзного свята може знадобитися гардеробне обладнання, в якому гості можуть залишити верхній одяг і особисті речі в камері схову. Для барної зони необхідно передбачити барну стійку та інші барні меблі, а для кейтерингу - посуд, столові прилади та різні аксесуари.

Всі ці меблі й супутнє обладнання ви зможете взяти в оренду в нашій компанії. Зателефонуйте нам, і ми підберемо для вас необхідні види меблів в достатній кількості для івенту будь-якого типу, а також виконаємо її доставку по всій Україні.

 

Стіл Пікнік

Стіл Пікнік

Розкладний стіл "Пікнік", ідеа..

70грн

Детальніше
Стілець пластиковий Рекс

Стілець пластиковий Рекс

Технічні характеристики:Колір ..

30грн

Детальніше
Стілець складаний Sven

Стілець складаний Sven

Розкладні стільці на прокат ко..

25грн

Детальніше
Тент 3х3 Білий

Тент 3х3 Білий

Технічні характеристики:Розмір..

600грн

Детальніше
Комплект на 8 персон

Комплект на 8 персон

Оренда столів з лавками необхі..

270грн

Детальніше
Лавка складна

Лавка складна

Технічні характеристики: Довж..

60грн

Детальніше
Стіл Рейка

Стіл Рейка

  Оренда столів "Рейка"&n..

150грн

Детальніше