Прокат гардероба. Оренда виїзного гардеробу

  • Reviews: 0
  • 0

Уявіть собі ситуацію: виїзний захід, жінки в красивих сукнях, солідні чоловіки з ними в парі. І ось приходить час повісити верхній одяг, а гардеробу немає. І що ж робити? Досить неприємна ситуація, яка може з самого початку зіпсувати враження про весь захід. Щоб уникнути незручностей, досвідчені організатори завжди замовляють оренду гардеробу. Адже це так зручно, а головне - необхідно.

Компанія Event Help пропонує вам замовити оренду виїзного гардеробу, якщо ви плануєте захід з великою кількістю запрошених гостей. Особливо це актуально в холодну пору року, в період проведення корпоративів і новорічних свят. Наша послуга включає в себе: оренду плечиків, пластикових номерків для кожного гостя і професійну роботу чемних  гардеробників. Щоб гостям було більш комфортно, додатково можна замовити оренду дзеркала, щоб дами могли причепуритися перед заходом. А також взяти в оренду зручні пуфики, стільці на прокат або м'які крісла в оренду. Все це допоможе вашим гостям вже з порогу відчути високий рівень заходу та привітних організаторів.

І поки гості будуть слухати лекцію, відпочивати на весіллі або відриватися на корпоративі, їх особисті речі будуть під постійним наглядом наших гардеробників. Шуби і пальто не помнуться, не загубляться в загальній масі і їх легко можна буде знайти в кінці вечора. Адже нікому не подобається стояти у довгій черзі в очікуванні своїх речей.

Ви можете замовити оренду гардероба з доставкою по Києву та Київській області в будь-який заклад. Просто скажіть нам орієнтовну кількість гостей, час і місце заходу. А все інше ми візьмемо на себе.

Ми знаємо, наскільки важливо створити позитивне враження з самого початку заходу. Адже перше враження завжди дуже важливе. Хочете заявити про себе з кращого боку? Тоді почніть з вішалки, а точніше з гардероба на прокат. Нехай ваші гості залишаться задоволеними.

Виїзний гардероб - це не каприз. Це зручно, комфортно, цивілізовано і вкрай необхідно. І тоді будь-який захід, особливо з таким рівнем організації, пройде на вищому рівні. Адже ви можете собі це дозволити.

Компанія Event Help - ми знаємо толк в комфорті!   

 

Дзеркало підлогове

Дзеркало підлогове

В наявності два типи підлогови..

250грн

Детальніше
Пуф Магнат

Пуф Магнат

Оренда пуфів - м'яка послугаСь..

150грн

Детальніше
Камера зберігання

Камера зберігання

Технічні характеристики:Матері..

100грн

Детальніше
Крісло Fiesta

Крісло Fiesta

Крісло Fiesta поєднує в собі в..

1 000грн

Детальніше
Червона доріжка №1

Червона доріжка №1

Червона доріжка на прокат є не..

150грн

Детальніше
Диван Магнат (чорний)

Диван Магнат (чорний)

Плануючи відкриття нового офіс..

1 000грн

Детальніше
Гримерні дзеркало

Гримерні дзеркало

Технічні характеристики:Висота..

700грн

Детальніше
Виїзний гардероб

Виїзний гардероб

Технічні характеристики:Хромов..

20грн

Детальніше
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.