Оренда світиться меблів в Event Help

  • Reviews: 0
  • 0

Оренда світиться меблів - це новий напрямок надання послуг, яке ми маємо намір розвивати. Зараз в нашому асортимент з'явилися барні стійки, коктейльні столи, журнальні столики, пуфи і куби «вітрини». Але ми на цьому не зупиняємося, і найближчим часом очікуються надходження диванів і крісел. Про що ми відразу повідомимо на сторінці в facebook.

Що ж таке Led меблі? Де її найкраще використовувати?

Світиться меблі дозволить створити стильну, яскравою атмосферу свята на Вашому торжестві. Вся наша led меблі на прокат виготовлена ​​з якісного ударостійкого пластику, має захист від вологи і витримує перепади температури, що дозволяє використовувати в приміщенні і на вулиці.

Ще одним плюсом є наявність підсвічування, яка має 16 кольорів світіння вибір, і 4 режими роботи від плавного з загасанням до інтенсивного миготливого. Вибрати потрібний колір і яскравість світіння допоможе пульт управління. Працює до 8 годин безперервної роботи.

Оренда led меблів для заходів гарантує створення приємної атмосфери. Вона виглядає красиво і цілком гармонійно вписується в інтер'єр будь-якого торжества. При її використання з підсвічуванням зовсім немає необхідності в додатковому освітленні, неважливо це вулиця або закрите приміщенні.

Меблі led підсвічуванням можна зустріти на заходах різного роду, а діапазон застосування залежить повністю від Вашої фантазії. Нам доводилося бачити як з пуфів і кубів робили барні стійки і арки, що вже нестандартно ... Використовувати меблі з підсвічуванням можна практично де завгодно і як душа забажає)

Барвисто і стильно оформити захід за мінімальних витрат, можна за допомогою світиться меблів на прокат. Наші менеджери проконсультують, і допоможуть підібрати найкращий варіант.


    

  

 

  

 

Led журнальний столик

Led журнальний столик

Технічні характеристики:Розмір..

300грн

Детальніше
LED Коктейльний столик

LED Коктейльний столик

Технічні характеристики:Стільн..

500грн

Детальніше
Барна стійка

Барна стійка

Технічні характеристики:Розмір..

1 500грн

Детальніше
Led куб 40х40

Led куб 40х40

Технічні характеристики:Розмір..

300грн

Детальніше
Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.